FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
03-06-04 14:09  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Super!!! i tyle

w GPM-ie pewno będzie mam nadzięję to sie sformułuje jakieś zamówionko.

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
03-06-04 15:41  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Superrr! trzeba będzie zbierać kaskę na kolejną dostawę nowych modeli.

Pozdrawiam
Marek :D

 
03-06-04 16:11  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Orlik szaleje,

tak trzymać!!!

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
03-06-04 17:26  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

ha, ha, ha, ciesze się niezmiernie że tamatyka się podoba. Oczywiście wydawnictwo nie tylko zajmuje się modelami samolotów, już wkrótce coś jeżdżącego... Byłem ostatnio w Krakowie i wiem, że modele są w sprzedaży na Sławkowskiej we "Phantomie". Niemniej jednak najszybszym sposobem otrzmania naszych wycinanek jest kontakt z wydawcą (adres podany na odwrocie każdego modelu Orlika)

 
03-06-04 18:07  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Gratuluję wyboru tematu! Czy pokażesz fotki sklejonego modelu?

 
03-06-04 19:19  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a ja znów sie wyłamię....kupiłem Warhawka w sztuk 2 by zlepić jednego z racji poprzesuwanych kolorów, zapaskudzeń gdzie tylko sie dało itp itd, nei poruszałem tego wątku bo myśli inen niż "jedynie poprawe" sa na tym forum ganione, mam nadzieje ze tym razem to temat bedzie motorem sprzedazy a nie niedbalstwo...

 
03-06-04 19:25  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Car napisał: <<<a ja znów sie wyłamię....kupiłem Warhawka w sztuk 2 by zlepić jednego z racji poprzesuwanych kolorów, zapaskudzeń gdzie tylko sie dało itp itd, nei poruszałem tego wątku bo myśli inen niż "jedynie poprawe" sa na tym forum ganione, mam nadzieje ze tym razem to temat bedzie motorem sprzedazy a nie niedbalstwo...>>>

Fakt, że z modelem Warhawka było wiele niedociągnieć i z racji tego Wydawnictwo bije się w pierś!!! Jest nam z tego powodu bardzo przykro. Model Defianta - to już inna drukarnia, inne możliwości. W końcu całe życie uczymy się na błędach... ;-)


pozdr. Łukasz Orlik F.

 
03-06-04 20:42  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

szacunek dla kol. Orlika, umiec sie pzryznac do bledu rzecz wielka ( bo juz myslalem ze uslysze " jak ci sie nei podoba to zrób se sam" ) defianta kupei na pewno...i czekam na nastepne perełki..
poazdrwiam

 
03-06-04 20:46  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Solidna firma!!!!!!!!!!

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
04-06-04 21:50  Re: [zpowiedź] orlik modele kartonowe - Defiant Mk.I
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

<<< Fakt, że z modelem Warhawka było wiele niedociągnieć i z racji tego Wydawnictwo bije się w pierś!!! >>>

Bravo, bravo, bravissimo ! ! !
Jak to miło przeczytać ! Wydawca bije się w piersi bo klient się o to UPOMNIAŁ !
Wydawca kieruje do dystrybucji felerny nakład, bo skoro nabywca jest tak napalony ( by nie powiedzieć głupi :) że kupuje dwa buble żeby skleić jeden model z powybieranych części, TO PO CO DBAĆ O JAKOŚĆ ?
Sprzedaż wzrasta, więc dymać klienta a w razie czego bąknie się przepraszam i uderzy w CUDZE - jak zwykle piersi - tu : drukarzy !

Nie chcę nikogo urazić ani obrazić. Ale to nie lata 70-te kiedy był tylko jeden MM - teraz na rynku są dziesiątki wydawnictw oferujących setki modeli, więc Panowie Modelarze - przypomnijcie sobie stare jak świat powiedzenie :
*** nos dla tabakiery czy tabakiera dla nosa ? ***
I wyciągnijcie wnioski.

Pozdrowienia

Leon

P.S. Do ORLIKA. Czy ten Defiant z "innej drukarni" nie mógł być w barwach 307 dyonu ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024