FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
03-06-04 12:47  [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Przedstawiam zatem to, co udalo sie z tego modelu uratowac. Jak już wspominałem przy poprzedniej relacji model rozpocząłem ładnych parę lat temu i do niedawna leżał i niszczał. No ale szkoda mi sie go zrobiło bo maszyna jest całkiem, całkiem no i zawziąłem się... to, co wyszło poniżej...
Od razu mówię na początku - model nie jest retuszowany (nie mam tego w zwyczaju), ino szczeliny zalewane wikolem. Kolka i kabina oczywiście z Gomixu. Na początek kilka rzutów ogólnych ;-)

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:48  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ciąg dalszy ogólnego widoku...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:49  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Trochę od spodu...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:50  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I trochę bajeranckich ujęć (mam nadzieję, że Konradus mnie nie wyklnie i nie wyrzuci za zaśmiecanie serwera moimi wypocinami ;-).

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:52  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ktoś po mojej poprzedniej prezentacji domagał się podwozia... proszę bardzo. Jedno co mogę powiedzieć o całej tej instalacji - majstersztyk. Jestem pełen podziwu dla p. Sajdaka, że potrafił to tak zaprojektować. Robi się to naprawdę miło (choć długo ;-)), ale efekt wart jest poświęcenia...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:54  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i trochę podwozia jeszcze, no bo o przednim przecież zapomniałem...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:55  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Pozwolę też sobie na kilka fotek uzbrojenia z bliska...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:57  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i może troszkę szczegółów na koniec...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 12:58  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I już ostatnie... zdjęć jest o wiele więcej ale te chyba najlepsze, przynajmniej moim zdaniem. A na koniec mam małą zagadkę jeszcze ;-), coś co powstaje teraz... ciekawe, kto będzie pierwszy...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
03-06-04 13:00  Re: [galeria] F15E - FlyModel...
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Chyba niezbyt to trudne...

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024