FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
31-05-04 15:05  Kolej ogrodowa
Bobby X 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jakiś czas temu popełnione.
Koła z ołowiu, sprzęgi ze spinacza, ale to miało być bardziej praktyvzne niż modelowe

Robert T.Schumann

 
31-05-04 15:06  Re: Kolej ogrodowa
Bobby X 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i jeszcze

Robert T.Schumann

 
31-05-04 15:08  Re: Kolej ogrodowa
Bobby X 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i najnowszy, jeszcze jako surówka

Robert T.Schumann

 
31-05-04 16:54  Re: Kolej ogrodowa
nikdo   

fajne! to jest 1:45?
A masz już jakąś machinę do ciągania tych wagonów? :-)

nikdo

--
http://dziedzic.org/

 
31-05-04 18:02  Re: Kolej ogrodowa
areck 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

a czy mi sie wydaje czy model na ostatnich zdjęciach to taki sam jaki stoi u mnie na półce :) ? I czy wogóle a jak tak to kiedy będe mógł dostawić do niego kolegów i koleżanke lokomotywe? jakiś taki samotny sie wydaje...


Pozdrawiam areck GG 1879771

 
31-05-04 19:32  Re: Kolej ogrodowa
Wojciech Cięciwa   

Bobby X,

ostatni wagon jest kapitalny ....
Pomimo drobnych problemow skleilem w calosci.
Skleja sie prawie bez problemu ...

 
01-06-04 08:04  Re: Kolej ogrodowa
Bobby X 

 

Jest już następny, tylko sezon budowlany i przychówek opóźniają trochę prace.
Wagon jest prawie gotowy, robię ostatnie poprawki, ale nie chcę go dawać do testów bez instrukcji i w dodatku podkusiło mnie żebu zrobić śliczne rysunki montażowe i dłubię go w 3D w cadzie.
Do ciągnięcia przewidziana jest lokomotywa serii class 8, ale jej projektowanie dopiero się zaczyna.
Oprócz niej jest jeszcze maleńki lok manewrowy z napędem i tylko nie mogę znaleźć odpowiedniego akumulatora.
Wszystkie modele oczywiście w skali 0 (1:45)

Robert T.Schumann

 
01-06-04 08:58  Re: Kolej ogrodowa
nikdo   

Bobby X napisał:

> Do ciągnięcia przewidziana jest lokomotywa serii class 8, ale
> jej projektowanie dopiero się zaczyna.

a mógłbyś podać jakiegoś linka jak takie coś wygląda? :-)

nikdo

--
http://dziedzic.org/

 
01-06-04 14:47  Re: Kolej ogrodowa
Bobby X 

 

Jasne, tu można znaleźć kilka zdjęć http://www.freefoto.com/browse.jsp?id=23-08-0
Niestety budowa własnej modelarni z dołączonym do nie domem trochę przeciąga pracę ;)

Robert T.Schumann

 
01-06-04 18:13  Re: Kolej ogrodowa
Wojciech Cięciwa   

Bobby X,

Czy mozna przeskalowac ten model na 1:35?
Bo wiekszosc moich modeli jest w tej skali ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024