FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
23-05-04 10:51  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam
Kolejne fotki z kabiny.

 
23-05-04 10:53  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

... i jeszcze troche ...fotele są troche nie tak, bo wstawiłem je "na sucho" bez przyklejania, poniewaz przeszhadzały by w montarzu innych elementów. Wkleje je jak kobina bedzie juz wypasazona w komplecie.
Cdn....
Pozdrawiam Józwa

 
23-05-04 10:56  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
no tak :) zapomniałem o zdjęciach :)

 
23-05-04 15:14  Re: JU-88 C (fotorelacja)
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

mniam, mniam !!!

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
23-05-04 21:03  Re: JU-88 C (fotorelacja)
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Retuszujesz model ?
W jaki sposób sklejasz poszczególne segmenty ?
Czy masz jakieś problemy z dopasowaniem segmentów ?
Narazie wygląda ok.

 
23-05-04 21:26  Re: JU-88 C (fotorelacja)
igor   

Możesz podać orientacyjne wymiary modelu ?

gg 3678666

 
23-05-04 22:06  Re: JU-88 C (fotorelacja)
woyteq70 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Maszyna jest Piękna!
Napewno nadejdzie JEJ czas w mojej kolejce.
Krótkiej kolejce JU 88 numer-2.
Ładna fotorelacja!
Trzymaj tak dalej.

 
24-05-04 11:41  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
<Retuszujesz model ?
W jaki sposób sklejasz poszczególne segmenty ?
Czy masz jakieś problemy z dopasowaniem segmentów ?>

Tak model jest retuszowany, ale ,przyznam sie bez bicia, :) ze nie przyłozyłem sie do doboru kolorów bo jeszcze nie zdecydowałem czy bede pływał, latał czy jezdził.
Poszczególne segmenty są sklejane na jedną wręge ( był juz wątek na ten temat na forum).
Jak narazie kadłub skleja sie fajnie, ale w częsci dziobowej nieżle sie trzeba nagłówkowac z dopasowaniem elementów, otwory w przedniej płycie pancernej na wyloty km-ów są zdecydowanie za małe, tak ze trzeba je wycinac większe niz są . Wieczorem bedą fotki z tym elementem.

<Możesz podać orientacyjne wymiary modelu ?

Tak +/ - długosc 42cm , rozpietosc 57
Cdn.....
Pozdrawiam Józwa

 
25-05-04 16:35  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam !
Następna porcja fotek z mojej budowy. Jestem juz w częcsi dziobowej , i tutaj mała uwaga, nie przyklejac zestawu km-u przed ukonczeniem całej częsci dziobowej, i po przyklejeniu kazdego elementu dziobu lepiej wsadzic km-y i spróbowac je pasuję do otworów w dziobie, prawdopodobnie będą wymagały korekty. Lufy są nieco przydługie , ale to nie problem skrócic.
Pozdrawiam Józwa

 
25-05-04 16:39  Re: JU-88 C (fotorelacja)
Józef 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
....... i jeszcze troche, częsc dziobowa ukończona, a na ostatniej fotce wglad do kabiny> Brakuje jeszcze kilku elementów, ale to juz pryszcz:). Teraz sie zastanawiam czy kleic skrzydła czy stateczniki :)
Cdn......
Pozdrawiam Józwa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024