FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
21-05-04 11:34  [foto] Moja produkcja - SdKfz 232
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Czytam od dłuższego czasu informacje na forum, czasem coś chlapnę (rzadko) ale nigdy nie prezentowałem swojej "produkcji" co niniejszym nadrabiam poddając się pod krytykę "koleżeństwa" (a kilka baboli walnąłem).

Pozdro Darek

 
21-05-04 11:36  Re: Moja produkcja
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I jeszcze

 
21-05-04 11:39  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Toudee!! Napisz coś więcej o swoich wozach bojowych!

Pozdrawiam!
Michał

 
21-05-04 11:48  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Michał odezwał sie pierwszy więc śpieszę poinformować.
- SdKfz - z tego co pamietam wydawnictwo GPM -u 1:25, niesamowite problemy miałem ze sklejeniem podwozia rysunki nie odzwierciedlały faktycznego miejsca zamontowania kilku cześci. Pomoc jak zwykle przyszła z internetu (zdjęcia, rysunki). Wyszło moim zdaniem nieźle - może zamieszczę zdjęcie podwozia, Troche kłopotu sprawił również kadłub - pierwsze podejście zwichrował się, ostatecznie kleiłem w innej kolejności niż zalecana przez instrukcję i wyszło OK.
- Hetzer z wydawnictwo chyba Mikromodel 1:35 powiększony na ksero, sklajalność bez uwag (przyjemnie wspominam tę produkcję) malowanie takie jak wycinanki chociaż toczyłem dyskusje w interku na temat przejścia pomiedzy poszczególnymi kolorami.

Post powyżej też moje PzKpfw IVc i Tygrysek. Opis przy poście.

 
21-05-04 12:50  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Bardzo ładne wykonanie.
pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
21-05-04 13:22  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Duzo osob mialo problemy z podwoziem SdKfz 232 :-) za mało rysunkow :-)
Ale model bardzo mi sie podoba......... no gdybys jeszcze dodal waloryzacje to byłoby cudnie! :-)
Hetzerek też jest ciekawy! ale mogłeś zmienić malowanie! :-)

Warto modele ustawić na jakiejś dioramie :P

Pozdrawiam!
Michał

 
21-05-04 13:26  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak z fabryki :-) Piękne wykonanie, ale brudzing by się przydał... Są troszkę za sterylne. Małe pytanko: Imprgnacja przed sklejeniem i malowanie całości?

 
21-05-04 13:35  Re: [foto] Moja produkcja - SdKfz 232
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Nie chciałem ciąć oryginałów więc oba modele sklejone z kserokopii, rzadki lakier nitro na całość (na większość cześci, lakier rozpuszcza proszek z ksera więc model robi się cały szaro-ciemny) i malowanie - farby Pectra.

Dzięki za opinie Darek

 
21-05-04 17:01  Re: Moja produkcja - SdKfz 232
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

toudee napisał:

> i malowanie - farby Pectra.

pędzelkiem?

 
24-05-04 07:48  Re: [foto] Moja produkcja - SdKfz 232
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Sorry Konradus, że dopiero dzisiaj ale przez weekend nie miałem dostępu do netu. Malowane pędzelkiem - Pectra fajnie kryje generalnie za drugim razem już jest ok, jednak ja najczęściej maluję trzykrotnie.

Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024