FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-05-04 14:36  BTR-80 - ktoś skleił?
mike 

 

Własnie zacząłem BTR-80 z Modelika... z tego co sie doszukałem w czeluściach forum wynika, że model kleił Robul, Terminator, Angus... planował Panczo... i co? Skończył ktoś? Mógłby sie podzielić wrażeniami, doradzic na co zwrócić szczególna uwagę...?
Z góry dzieki za wskazówki...:-) Jak skończę - czyli nie wiadomo kiedy - to może zamieszczę fotki.. relacji nie będzie, bo za duzo błędów i tak zrobie po drodze, a poza tym nie mam dostępu do cyfrówki...
mike

I keep trying...
GG: 1264991

 
16-05-04 18:19  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ja planowałe, ale narazie odpuszczam. Spróbuję pozbierać dokumentacje i pokusić sie o coś więcej. Ale relacja była gdzieś tam na kartonworku i tam jest mniej więcej napisane jak się skleja

 
16-05-04 21:05  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
mike 

 

Aha dzieki... trzeba bedzie zacząc zaglądac na drugie forum :-) Ja robię w standardzie... przynajmniej po zrobieniu szkieletu i wycięciu kilku części trwam w takim postanowieniu... ;-)

I keep trying...
GG: 1264991

 
16-05-04 22:37  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

BTR-80 - szkoda coś takiego sklejać w standardzie..........
druk niczy całą cieżką pracę przy modelu.......
MALUJ! w dziale pancernym masz materiały dotyczące tego pojazdu.......
A sklejalny jest całkowicie bo sam widziałem jeszcze DZIŚ dobrze wykonany ten model =)

Pozdrawiam!
Michał

 
16-05-04 23:19  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
mike 

 

Michał, masz jakieś zastrzeżenia do tego pięknego koloru?! ;-)) Bywa gorzej - patrz ciężarówka klejona przez kOzi'ego.. Na malowanie jestem zdecydowanie za słaby... i choć może ostatecznie druk faktycznie trochę popsuje efekt to zdecydowanie bardziej ucieszy mnie czyste (no, może lepeij to nazwać nie do końca zapaprane) sklejenie modelu :-))
A jak był w Kruszwicy, to pewnie na którejś z setek fotek będę miał szanse go zobaczyc :-)

I keep trying...
GG: 1264991

 
16-05-04 23:30  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mike - zobaczysz zdjęcie i zmienisz zdanie hehehehehehehehe =)

Pozdrawiam!
Michał

 
17-05-04 09:32  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
terminator 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Model klei sięprzyjemnie, nie zawiera poważniejszych błędów. Co do kolorów macie rację lepiej pomalować model po sklejeniu. Najwięcej pracy pochłonęły koła - zwróć uwagę na wykonanie amortyzatorów, tam musiałem kombinować z ich długością.

 
17-05-04 15:00  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
mike 

 

Michał - to w takim razie proszę o wersje bez tego zdjęcia!!! ;-)

terminator - dzięki za uwagę, będę sie pilnował...

Spód juz zrobiłem, teraz reszta poszycia i zabawa z drobiazgami... No i koła - pierwsze w moim zyciu :-) Przed wakacjami pewnie skończę..

I keep trying...
GG: 1264991

 
26-05-04 14:43  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
Wyrwizab   

BTR-a kleje tez i ja, ale poki co zawiesilem prace - mam czesc kadluba bez pierdolek i czekam na zawieszenie. Generalnie do tego momentu model klei sie fajnie, oby tak bylo dalej :)

 
26-05-04 16:26  Re: BTR-80 - ktoś skleił?
mike 

 

ja cos musiałem popsuć, bo mi z przodo-boku kadluba troszke poszycie nie pasuje... ale to się naprawi :-)) a poza tym prace zawieszone do odwołania czyli chyba do 20 czerwca bo na razie za dużo nauki :-(( jesli nie zamierzasz robić osobnej relacji to wrzuć do tego wątku chociaż kilka fotek - bardzo mi sie przydadzą..

I keep trying...
GG: 1264991

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024