FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-05-04 14:51  Re: Hermol poszukiwany
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

na polce w katowickim oszolomie, albo obok kasy w bytomskim obi... w dowolnych ilosciach ;)

 
14-05-04 14:54  Re: Hermol poszukiwany
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Batonus ...

> To powinno leżeć przy kasie!

W Lublinie właśnie tak jest :) W OBI przy kasie jest kosz ze świeżutkim Butaprenem Dragona :) Tomek, powiedz wprost, trzeba Ci pomóc z tym hermolem? Jeśli tak, to się nie szczyp i powiedz ile chcesz tubek.

 
14-05-04 14:57  Re: Hermol poszukiwany
Staszek-modelarz   

Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy słowa.Ja klej Hermol kupuję w Hurtownii Chemicznej.Można zamówić klej podając skąd i ile-mogłem utargowac prawie 20 % rabatu.Ostatnio kupiłem 150 szt.A było to dwa lata temu.Nie wierzę,że nie ma takich hurtownii u Was.Można zamówić u producenta za pobraniem-tez nie widzę sprawy.A może jesteśmy za wygodni i "ostro"wierzymy w "kapitalizm"???.Tubka dwa lata temu kosztowała mnie poniżej 2,00zl/szt.A ile to tajemnica -powiem tylko,że dużo taniej niż w sklepie(ponad 150 %).Tak samo kupuje inne kleje.Można kupić mniejsze ilości ale i tak cena jest konkurencyjna do ceny sklepowej(nawet Hiper Marketów)
Chcieć to móc.I to nie tylko w sklejaniu.
Z modelarskim Pozdrowieniem Alcy... .

 
14-05-04 15:10  Re: Hermol poszukiwany
Zielony   

W supermarketach to Hermolu nie widziałem ale w Lublinie można Hermol dostać "skolko ugodno" w sklepie z art budowlanymi w pawilonach na Wileńskiej i w chemicznym na Herbowej po 2,5 zł za tubę więc i w hurtowni musi być. Tomek popytaj w Churtowniach chemcznych ....
Maciek

 
14-05-04 15:12  Re: Hermol poszukiwany
Teed   

W Szczecinie - bez problemow, a' 3,15 zł. Ile chcesz.
Dorobiłem do tuby długi lejek od innego kleju. Teraz spływa kropla po kropli.

 
14-05-04 17:13  Re: Hermol poszukiwany
Zielony   

O niebiosa!!! co ja napisałem oczywista miało byc hurtownia anie churtownia ale wstyd....
Maciek

 
14-05-04 17:38  Re: Hermol poszukiwany
Sasza   

Witam Hermol mozna kupic w Katowicach na "Gwiazdach"

 
14-05-04 19:29  Re: Hermol poszukiwany
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

W Przemyślu juzoddawna nie można kupić Hermolu. Ja zuzywam dużo kleju i nie mamzamiaru zamawiać ghow internecie, więc przeżuciłem się na klej Uniwersalny firmy dragon i chyba jestem nawet bardziej zadowolony niż z hermolu. Polecam innym którzy nie wiedzą gdzie można kupić Hermola

 
14-05-04 21:25  Re: Hermol poszukiwany
KoRnik   

hermoool... ja nim kleje... u nas w rybniku w slepie modelarskim mozna bez problemu kupic hermol ! hehe dobry klej (chyba) ;)

 
15-05-04 08:20  Re: Hermol poszukiwany
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Warszawa-Ursus ul.Wojciechowskiego, sklep Libelli, tubka bez opakowania kosztuje 1,50 zł.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024