FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-05-04 20:24  [Galeria] Tygrys - MM
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Po ponad 20 latach przerwy powróciłem. Ten tygrysek to mój trzeci model po powrocie. :) Tygrys jest z MM - jednak nie zadowolił mnie efekt wykonanych gąsienic. Poszperałem więc w internecie i.............
No własnie odkryłem stronke Konradusa - prawdziwa kopalnia wiedzy i pomysłów. Co z tego wynikło? ............ cdn.

PozdrawiamKojak

 
13-05-04 20:27  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na pierwszym zdjęciu gąsienice prawdziwego Tygryska - nastepne dwa to próba własnego projektu na podstawie tego zdjęcia. A co o tym Wy myślicie? Do Was (Forumowicze) nalezy ocena - na którą czekam z niecierpliwością jak również z pewnym zdenerwowaniem.

PozdrawiamKojak

 
13-05-04 20:38  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

U Pana Halińskiego w tym samym czasie ukazał się Tygrys tego samego autora tyle, że z pełnym wnętrzem, gąsiennicami z pojedyńczych ogniw itd. Jak nie masz ochoty sam ich rysować to można (chyba) sobie z tego wydawnictwa pożyczyć.

Ale jak dla mnie to te gąsiennice są bomba!!

Powodzenia w utrwalania nałogu klejenia modeli!!!!

Pozdrawiam

 
13-05-04 21:35  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Kacper   

Świetne!
To teraz się za to wyspowiadaj jak takie rzeczy się robi! I to szczegółowo!
Pozdrawiam,
Kacper

 
13-05-04 21:41  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Dezerter   

ale pikny model na konkursik z nim i nagroda w łapie!!!!!!

W stoczni HMS ,,Vanguard"

 
14-05-04 00:19  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jak ktos chce, to otworze nowy temat i opisze jak to zrobilem:)

 
14-05-04 08:49  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Łaaaaaaaaaaaałłłłłłłłl
- już przeglądając to forum stwierdziłem że kosmici są wśród nas :):) Te ostatnie zdjęcia są tego potwierdzeniem. Niesamowite. Myślę że powinieneś otworzyć nowy temat i opisać dokładnie wykonanie tego cuda. Może przy okazj czegoś się nauczę.
Z niecierpliwością będę śledził forum w oczekiwaniu na opis wykonania.

PS. Oczywiście jestem tu nowy i opis mojej skromnej osoby zgodnie z piekną tradycją na tym forum - umieściłem w "powitaniu" - forumowicze.

PozdrawiamKojak

 
14-05-04 09:50  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Teed   


Jestem pełen podziwu dla tych, którzy podejmuja się takiego zadania jakim jest robienie gąsienic ogniwo po ogniwie. Po prostu - nie mam słów.
Sam jedynie śledzę z uwagą różnego rodzaju propozycje i pomysły. Ostatnio czytałem na Konradusie rozważania - " czy lepiej malowć całe kawałki gąsienic czy też ogniwo po ogniwie". Aaaaaaaaaaaaaa !

 
14-05-04 10:40  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale napisz z czego to jest, bo nie chce mi się wierzyć żeby to było odlewane ...
( z czego ? )
bo srebrzanka jako podkład też nie pasuje ...

No więc jak to jest zrobione ??

Najwazniejsza jest pomysłowość !! Gratulacje .


__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
14-05-04 11:52  Re: Tygrysek - budowa-nowe "kapcie"
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Ehhhhhh na tym forum było przedstawone wiele lepiej wykonanych gąsienic do czołgów. Ale miło mi. Jak kogoś to interesuje mam je rozrysowane w Corelu - mogę przesłać . Jest to po prostu kilka kawałków tektury posklejanych ze sobą i pryśniete farbą w "spreju" akryl samochodowy - bodajże silver Polonez.

PozdrawiamKojak

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024