FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
13-05-04 06:59  Re: Co to jest :oficjalnie wydany model"?
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...<maniek> masz racje tylko po części...ten regulamin powstał stosunkowo niedawno,jednak ludzie którzy nad nim pracowali są z poprzedniej epoki...:)
...właściwie jest "aktualizowany" co roku...he! podpisami oczywiście...
...teraz jest tak, że jeżeli chcę startować w klasie standard, jestem zmuszony do zakupu modelu...do zakupu-powtarzam...
...więc to jest pewnego rodzaju monopolizm...
...pozatym nie zawsze oferta tych firm może mi odpowiadać ...
...z tą konkurencją- to tylko taka przenośnia...
...a co to ma wspólnego z porównywalnością wyników?...przecież są modele bardziej lub mniej skomplikowane, nie?...
...tak naprawde o porównywalności wyników możemy mówić wtedy jeżeli by powstała klasa np. Fokker Dr.1-standard...

 
13-05-04 07:37  Re: Co to jest :oficjalnie wydany model"?
maniek   

na niektore tematy mozna by długo i wyczerpujaco......

efekt byłby cały czas ten sam znaczy sie żaden

to jest jak z całką bez rozwiązania jakbyś nie kombinował i tak wrócisz do punktu wyjścia

wniosek jest taki że wszystko zależy od decyzji sędziego głównego

ale modele z netu powinny byc uznane moim zdaniem jako modele oficjalnie wydane ponieważ szersza rzesza modelarzy ma mozliwość zapoznania się z nimi tą czy inna drogą
takie jest moje zdanie

moja propozycja---konradowi do szuflady jako free model i sklejać już jako oficjalnie wydany (sieć jakby nie brać nie jest nieoficjalna)

08/15

 
13-05-04 13:00  Re: Co to jest :oficjalnie wydany model"?
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Kurcze. Tyle gadaniny i nic nowego nie wiadomo.
Co to jest wg prawa model oficjalnie wydany??? Mysle, ze musi byc na to jakas definicja.
To jedyne pytanie na ktore trzeba znalezc odpowiedz. Jak prawo, to prawo i nawet "najglupszomadrzejszy" sedzia tego nie zmieni...

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
13-05-04 13:25  Re: Co to jest :oficjalnie wydany model"?
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

A tam, zaraz definicja. O jaki konkurs Ci chodzi, konkretnie? Trzeba spytać organizatora. A na przyszłość to faktycznie jest problem, tutaj być może zechce się właczyć McGregor, który ma różne wtyki wśród oficjeli naszego światka.
Tomek

 
13-05-04 16:01  Re: Co to jest :oficjalnie wydany model"?
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

No tak, mozna robic pod konkurs, OK! Ale jak mam spedzic nad modelem zalozmy 3 miesiace i finalnie ma sie okazac, ze i tak zostanie zdyskwalifikowany, lub przeniesiony, to ja dziekuje za takie interesy...

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024