FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
08-05-04 18:36  [Relacja] budowa surówki - PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Kto by pomyślał, że po ciężkich przygodach z sIG'em 33 przyjdzie mi zbudować kolejny model altyleryjski.
Los bywa jednak niezwykle przewrotny, bowiem między innymi dzięki temu właśnie modelowi jakiś czas temu trafiła na mój warsztat prorotypowa wersja wycinanki innego działa, opracowana przez tego samego autora (K. Okrajka gdyby ktoś jeszcze nie wiedział).

Model przeleżał nietknięty przez dość długi czas, ale wreszcie perspektywa jego rychłego wydania zmobilizowala mnie do rozpoczęcia budowy.
Powyższe zdjęcia przedstawiają kilka dość charakterystycznych dla tego działa elementów, może więc ktoś odgadnie jego nazwę, jeżeli nie, wraz z kolejną porcją fotek wszystko się wyjaśni :-))

Pomocną byc może okaże się informacja, iż model ten został przez pewnego wydawcę zapowiedziany baaaaardzo dawno temu na forum.

Pozdrawiam

Yaris

 
08-05-04 19:15  Re: [budowa "surówki"] - działko
Legionista   

PAK-40

Better Dead Than Red

 
08-05-04 19:15  Re: [budowa "surówki"] - działko
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Ciepło :-))

 
08-05-04 19:19  Re: [budowa "surówki"] - działko
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cokolwiek to będzie.......... miło, że bedzie to altyleria!

Pozdrawiam!
Michał

 
08-05-04 19:28  Re: [budowa "surówki"] - działko
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

:-)))

A autor odgraża się, że będzie więcej :-)

Pozdrawiam

Yaris

 
08-05-04 19:31  Re: [budowa "surówki"] - działko
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak ja mu w****** to mi się już nię będzie odgrażał :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
08-05-04 19:32  Re: [budowa "surówki"] - działko
Legionista   

Hmm, PAK-38

Better Dead Than Red

 
08-05-04 19:40  Re: [budowa "surówki"] - działko
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Cieplej ;-))))

 
08-05-04 19:58  Re: [budowa "surówki"] - działko
Legionista   

no to chyba :)) PAK-36

Better Dead Than Red

 
08-05-04 20:25  Re: [budowa "surówki"] - działko
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Nie będę pisał o modelu (bardzo mi się podoba) ale o sposobie sklejania surówki. Skoro ma to być sklejanie testowe, to model powinien być klejony już w wersji z kolorami i bez wykorzystania farbki do retuszu - tylko wtedy będzie możliwa rzeczywista weryfikacja ewentualnych błędów w projekcie. Inaczej wszystko zatuszuje farba lub jednolicie biały kolor i będziemy mieli taką samą sytuację jak w sIG'u.

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na kontynuację,
Wakamij

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024