FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 9Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
10-05-04 22:47  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
...
Na jednym zdjęciu jest trochę kurzku, ale tym proszę sie nie martwić, najważniejszy jest model :D

...

 
11-05-04 09:28  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Następny struś pędziwiatr . W dwa dni szkielet . Szok . Powodzenia w klejeniu !!!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
11-05-04 14:50  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Odważny jesteś , ale do takich świat należy. Ja bym się bał że skopię i będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ogólnie wygląda szkielecik ok, ale strasznie szybko. W dalszej budowie staraj się wolniej, bo wtedy powinno być dokłądniej.

 
11-05-04 14:57  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Nie było szybko, tylko większośc wręg miałem wyciętych, ale nie miałem ich jak poustawiać i nie było ich widać na wcześniejszych zdjęciach.

Wiem Panczo, będe kleił dokładnie jak rzadne model w moim życiu. Musi być dobrze ;)

...

 
11-05-04 21:29  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

to lubię !!!

na oko ilość wręgów wystarczająca - super !

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
12-05-04 08:31  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Marek Szymański   

No zapowiada się pieknie. Po 12 latach przerwy w lepieniu pomyślałem o powrocie do wycinania. I od razu na głęboką wodę. Zastanawiałem się nad Zuikakku lub bismarckiem. Ostatecznie wygrała flota niemiecka. Pewnie z tej przyczyny, że kilkanaście lat temu modliłem się o model ze swastyką na pokładzie. Niestety, mimo sporej uwagi i ostrozności przy bismarczeniu, mój niemiec to prowincjusz przy Bismarcku Saburo (nieodpowiednie miejsce, ale dla saburo wschodni ukłon za precyzję).
Aha chłopaki jak sobie radzicie z wręgami naklejonymi na tekturę 2 mm. Mnie jeszcze ręce bolą, a od szkieletu minął już miesiąc.

Pozdrawiam jako nowicjusz

 
12-05-04 09:04  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Marku,

ręce bolą - fakt,
ale jakie znaczenie ma tego typu poświęcenie w porównaniu z efektem końcowym ?

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
12-05-04 13:38  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Ja wszystko wycinam skalpelem/nożykiem

...

 
12-05-04 16:46  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

mam problem z wycinaniem nozykiem, bo nie wiem jak bym sie nie starał to zawsze mi podcina wrękę tzn krawędź xięcia wychodzi pod kątem... skalpelem jest ciut lepiej, ale strasznie mnie to wkurza...

 
12-05-04 16:59  Re: Zuikaku - GPM [relacja z budowy]
Junior II   

Pijom i cuda czyniom



Post zmieniony (05-03-06 10:11)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 9Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024