FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
20-07-11 21:05  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Proszę Autora wątku o poprawienie zdjęć. Nie wyświetlają się.

....

Jaka jest procedura dostania się do tego elitarnego działu "Rupieciarnia"? ;-)

1. W wątku z galerią lub relacją, w których przestają być widoczne fotki, pojawia się prośba o ich poprawienie, wystosowana do Autora przez moderatorów lub administratora.
2. Autor ma tydzień na poprawienie wątku. Po tym czasie wątek trafia do Rupieciarni.
3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest przez 3 miesiące w oczekiwaniu na litość Autora lub wpis z żądaniem usunięcia wątku.
4. Po 3 miesiącach braku inicjatywy Autora wątek jest kasowany.

Co tam trafia?

Zdezelowane wątki, zaniedbane, zakurzone i podrdzewiałe relacje i galerie bez fotek...

Dlaczego?

Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne?

Jak tam NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

--

 
20-07-11 21:12  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Konradus, ten mój wątek i jego pozostałe części można śmiało wyrzucić do kosza. Po tym jak jakiś czas temu napisano mi że przedstawiony w tym wątku model ma nie wiele wspólnego z papierem i nie nadaje się na to forum (wielu pamięta tą sytuację) postanowiłem usunąć fotki z serwera.
Dziękuję za zrozumienie.

Post zmieniony (20-07-11 21:14)

 
20-07-11 21:23  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Twoja decyzja Tomek. Mimo to od razu go nie skasuję, może przemyślisz sprawę.
Pozdrawiam,
konradus

 
20-07-11 22:46  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,mi się podoba ,zaczerpnąłem z relacji sporo wiadomości i nie tylko, miło zobaczyć tak ładnie wykonany model ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
20-07-11 22:48  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Tomek mam nadzieję że zmienisz zdanie bo wykonanie tego modelu w sposób jaki pokazałeś zainspirowała wielu modelarzy do waloryzacji swoich modeli. Ja nie wyobrażam sobie aby ta relacja miała tak skończyć. Jak juz nie masz fotek to mogę Ci podesłać swoje :-) nieodpłatnie ( to było dobre) :-) tz. Twoje ale na moim dysku :-)

--

Post zmieniony (20-07-11 22:49)

 
20-07-11 23:16  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Spokojnie koledzy, tylko krowa nie zmienia zdania. Zawsze tutaj miałem tyleż samo wrogów co przyjaciół i postępowanie tych pierwszych, a raczej brak reakcji na ich postępowanie był główną przyczyną mojego małego wybryku. Dziwię się tylko że dopiero po tak długim czasie zauważono brak fotek - widać po tym jak mocno się wątek postarzał. Fotki oczywiście przywrócone i mam cichą nadzieję, że nie znajdzie się znów grupa osób twierdząca że nie ma w tym wątku kartonu. :D

 
20-07-11 23:30  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziękuję Tomek. Bardzo się cieszę, że przywróciłeś fotki :)
pozdr,
k.

 
21-07-11 08:40  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,kolego ja spostrzegłem brak fotek zaraz po awanturze jakiś czas temu,ale cóż Twoja wola ,fajnie ,że fotki znowu będą ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
21-07-11 21:51  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Tomek, to że wypowiedziałem się na temat Twojego Daru...... negując brak kartonu w kartonie, nie oznacza że masz zamknąć relację. Sam widzisz i wiesz że wielu modelarzy czerpie z Twojej relacji garściami - pewnie i ja coś wylukam ciekawego dla siebie. I wcale nie czuję się twoim wrogiem i nawet nie chcę nim być i nie chcę abyś mnie tak postrzegał.
Pozdrawiam i życzę rychłego dokończenia modelu, ale pewnie już jest skończony, jak tak to wrzucaj galerię.

Post zmieniony (21-07-11 21:52)

 
21-07-11 21:58  Odp: Dar Młodzieży GPM 1/2004 - relacja z budowy
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Jarod, sytuacja o której wspomniałem nie była z Twoim udziałem, to dużo starsza sprawa. Poza tym nie ma co już gadać na ten temat i lepiej zabrać się za modelowanie - wszak te najlepsze modele jeszcze przed nami :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024