FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  -> 
20-05-11 19:32  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
rafalski   

po pierwsze ale necro...


po drugie jestem przeciw budowie modeli wraków. Jakby nie było to jest grób kilkuset/kilku tysięcy ludzi. To tak jakby zrobić model/makietę cmentarza ze wszystkimi grobowcami

 
20-05-11 19:57  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ale co to ma wspólnego z tym tematem- zapowiedzi modelu z 2004 r.?

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
20-05-11 20:39  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Po prostu mak zasłużył na....

... tak, złotą łopatkę. Za wykopanie tematu z epoki dinozaurów. ;-)

A właściwie należy mu się aż 6 łopatek, po co być skąpym. ;-D


--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
21-05-11 13:55  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
mak 

 

upssss......:) miało być w innym temacie ....o wraku bismarka wielkie sorki

 
21-05-11 22:07  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Ale ja jeżeli pańśtwo pozwolą..(jak to w kultowym serialu było) pozwolę sobie o małą prośbę... jeśli Yamato po raz n-ty.... (różne wydawnictwa) to może chociaż raz w skali 1:100 ? ) bo wersji 1:300i 1:200 z "za przeproszeniem" poprawioną srubką dzwigu to ja mam serdecznie dość.... może choć raz tak słąwne wydawnictwo pokusi się wydając "odgrzewanego kotleta" o to że by wydać model w skali 1:100 ....ale może jest zbyt trudno dodać trcohę detali? (patrz zakupić jakiś sensowny projekt) ..ja wiem że zdecydowanie łatwiej i taniej jest dodorobić 2-3 śrubki do poprzednich wersji i wypuścić jako :hita sezonu: ....tyle że moim zdaniem tego hita to mało kto kupi mając do wyboru parę innych wersji dostępnych za znacznie mniejsze pieniądze a i tak przeznaczonych do wykonania w wersji malowanej... A na koniec.. słowo do wydawcy.... czy naprawdę nie stać Pana na wydanie czegoś co już nie było wydane? widze tylko 154 wersję mesera ..oj....pamiętam z racji wieku pierwsze wydania ...i aż sie serce cieszyło że wreszcie coś nowgo a teraz.....eh... tylko kasa.... żal okrutny serce ściska. Proponuję zerknąć co wydają nasi sąsiedzi...takie "bumażne modelirowanie " na przykład...... za chwilę cały kreml wydadzą... a my chyba też mamy swoją historię? ...i w tym momencie WIELKI UKŁON w stronę Lecha który niestrudzenie projektuje :polskie skrzydła" ..WIELKI SZACUN!!! Na zakończenie tej przydługiej wypowiedzi ....powiem tyle..ostatnim modelem od AH który kupiłem był San Francisco i długo tak pozostanie... po pierwsze obecne modele nie na moją skromną kieszeń, po drugie nie interesuje mnie sklejanie 100- którejś wersji czegoś tam.... jest parę setek samolotów, czołgów, statków czy okrętów które nigdy nie były wydane więc po jaką jasną ch... wydawać enty raz to samo? i sam sobie chyba odpowiem na pytanie ... bo za coś nowego trzeba projektantowi zapłacić a staroć....cóż można samemu dorobić 2-3 śrubki i napisać że nowe "poprawione" wydanie... brak słów...

Post zmieniony (21-05-11 22:15)

 
21-05-11 22:22  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Yamato 1:100?

Miałby ze 2,5 metra po sklejeniu. Ciekawe ile osób by go kupiło...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
21-05-11 22:26  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Pewnie tyle samo ile kupi obecne wydanie :) Ile razy można kupować to samo? Ja bym się zapytał inaczej..ile osów z tych so kupi sklei model w skali zaproponowanej przez wydawcę....? pewnie tyle samo co poprzednie...jak poszukasz w sieci to relacji z budowy jest kilka kilkanaście....a tyle samo można znaleźć relacji z budowy ludzi którzy yamato budują sami w skali 1:100... z punktu widzenia wydawcy liczy się ilość sprzedanych a nie sklejonych egzemplarzy... zresztą wsytarczy popatrzeć na te "HITY" które są dostępne w sklepie intyernetowym wydawcy.... he he... zwroty? czy to co sie nie sprzedało? modela sprzed kilku lat.... i wcale nie dodruki.. po prostu coś co sie nie sprzedało... i wcale sie nie dziwie...

 
21-05-11 22:27  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Panowie, a na jakim formacie papieru chcielibyście ten modelik w skali 1:100, bo format A3 jest stanowczo za mały ;)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
21-05-11 22:29  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

co znaczy za mały? Tak ciężko pokłąd zrobić z 8 a nie z 4 części? a owszem ciężko bo trzeba na nowo zaprojektować...i to jest moim zdaniem porażka bo sie po prostu dodaje jakieś p******y do już kiedyś narysowanych modeli i stąd problem ze zrobieniem większej skali na A3 ,,BO TRZEBA OD NOWA ZAPROJEKTOWAĆ MODEL...a nie wydawać po raz kolejny coś co już ktoś w innej skali narysował bo to kosztuje.

Post zmieniony (21-05-11 22:32)

 
21-05-11 22:36  Odp: [zapowiedź] AH Military Model 1-2/2004 YAMATO
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

A tak przy okazji .. jakoś można było wydać na A3 Victory w skali 1:96.... tyle że trzeba było zapewne nowy projekt zrobić.... Model ma prawie metr długości i jakoś sie dziwnie zmieścił na formacie A3...cud jakowyś czy po prostu sie wydawcy chciało zrobić coś nowego? Proponuję sobie odpowiedzieć w duszy na to pytanie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024