FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-04 13:11  [galeria] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam!

Model śmigłowca ratunkowego RAF już jest ukończony.......!
twarzy starałem się dopasować wszystkie części :-)))




Model znajduje się na płcie lotniska gdzie odbywa się AirShow! RAF szybko chciał odświeżyć swoją maszynę... więc ją przemaloali :-) Niestety nie zdążyli jeszcze jej oznakować ;-) hehe Naturalnie obok śmigłowca są plansze z opisem maszyny.....!




Model budowało się bardzo ciężko. Już na początku budowy wiadomo jest, że lekko nie będzie.... mamy do wyboru - albo wręgi pasują na długość albo na wysokość :-) Bez korekt się nie obejdzie..... w następstwie poszycie jest za krókie..... (ja robiłem model jako wydruk więc miałem możłiwość korekty)(wydruk bo model musiałem malować - a jest na kredowym papierze). Najciekaszą sprawą jest kabina! Za cholere nie da się jej zbudować....! Na długości około 3 cm trzeba umieścić fotele pilotów, drążek, tablice....! Fantastyczne! :-))) "pływkai" też są ciekawe...... to poprostu trzeba sprawdzić! nie da się tego opisać! Na uwage zasługuje cały ogon śmigłowca........ odziwo wszystko pasuje idealnie! jest nawet kilka takich części ciężki do zaprojektowania....... ale skleja się idealnie! :-) Kolejne miłe zaskoczenie!
Frajdy miałem co nie miara! GPM zapewniło mi mocne wrażenia! Z uśmiechem na
Aby zrobić tą wersję śmigłowca musiałem naturalnei przemalować model....... na perfidny żółty kolor.......... niestety te zdjęcia nie odzwierciedlają modelu tak jak go widać normalnie....... niestety kiepski mam aparat........ a oświetlenie zapewniłem dobre!
Dodałem osłone wlotu powietrza do silnika........ chyba z 6 anten i .... 1 radar. Radar to jest to niestety część plastikowa - zakrętka od jakiejś buteleczki....... nadawał się do tego idealnie...... a z papieru takiego kształtu ani zbliżonego bym nie uzyskał....... Ja nie szpachluje modeli. ................

Wiem, że model szału nie robi...... ale ja się dopiero uczę........ dopiero startuję z modelarstwem....

Dziękuję!

Pozdrawiam!
Michał

 
27-03-04 13:12  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

foty

Post zmieniony (09-06-11 23:40)

 
27-03-04 13:16  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
foty1

 
27-03-04 13:16  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
foty2

 
27-03-04 13:17  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
foty3

Pozdrawiam!
Michał

 
27-03-04 22:30  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Lop 

 

Cze
Jest spoko.
Jeszcze tylko krawędzie blach i bedzie jak prawdziwy :-)
Pozdro!

 
28-03-04 11:12  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Turecki 

 

A właśnie Michale co z podziałem blach...będą...???? Bo model jest w deche...super

Pozdrawiam

 
29-03-04 09:31  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Brawo Michu. Zrobiłeś coś z niczego.... znam ten model

 
29-03-04 10:11  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Modlelik super. Tylko szkoda , ze z kabinka tak wyszlo. Jakimi farbami malowales? Areograf?

pozdrawiam,
MarcinS

 
29-03-04 20:41  Re: [foto] Sea King HAR Mk. 3
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzięki!!!!

z tymi krawędziami blach lekko nie będzie :-/
:-)
kabina jest niewykonalna.....!
Model malowałem farbkami Pactry - pędzelkiem :-)))

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024