FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-09-02 19:30  (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Będąc w rozterce,co skleić jako następny model,"wykorzystałem" młodszego synka do wyboru.Ponieważ marzy on o śmigłowcu,wybrał sobie ze stosu wydawnictw Mi-28 HAVOC z Małego Modelarza (nr 1-2/1998,autor opracowania Bohdan Wasiak ).Zatem proszę Was ,Koledzy o radę,czy da się ten model skleić bezboleśnie,nie wykonując w trakcie pracy manewru KONRADUSA.(że tak to nazwę).
Manewr ten polega na wyrzuceniu modelu do kosza - po prostu.Nazwałem go tak dla upamiętnienia malowniczego opisu "lotu" do kosza modelu,który w trakcie sklejania maksymalnie wkurzył naszego Gospodarza.
Zatem czekam niecierpliwie na opinie tak wspaniałego i doświadczonego gremium!

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
21-09-02 17:36  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Czy nikt tego nie sklejał?Czy jest tak bardzo żle?A może tak dobrze.Będę więc pierwszy... ;-)
Czekam jednak na choć drobną wzmiankę!

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
21-09-02 19:10  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Ja .... niestety tylko widziałem sklejony model, więc się da go zlepić, niestety był mocno wymęczony, ale to wykonawcy wina bo dopiero startował w tym hobby, ale jak on skleił to każdy powinien dać rade.
A jak już go zrobisz, to moze napisz co o nim myśli doswiadczony modelarz :-)

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
21-09-02 21:41  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
marek       

mama kilka fotek sklejonego modelu , hyba jedna fotka modelu sklejonego i kilka w poszczegolnych etapach budowy

 
22-09-02 19:33  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jak skończę model (lub nie ;-) ),to z pewnością opiszę jego budowę.Powoli staje się to moim następnym hobby!

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-09-02 10:15  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
gemol       

Dawno temu zacząłem kleić ten model. Sklejenie połowy kadłuba szybko mnie zniechęciło do dalszej pracy nad nim. Kupiłem Havoca z GPM i ten w miarę bezboleśnie ukończyłem.

 
23-09-02 10:18  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ja z kolei mógłbym co nieco powiedzieć na temat Havoc'a ale z Fly'a. Swojego czasu go kleiłem i dość przyjemnie się to robiło.

 
26-09-02 14:13  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
marek       





 
26-09-02 14:25  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
Monster Top       

Dzięki - model ładniejszy od kiblastego oryginału - Gratu !
A czy oryginał latał kiedykolwiek w barwach Indii, czy jest to kolejny przejaw rusofobii polskiej z I połowy lat 90, bo wówczas pojawił sie model su27podobny ?

 
15-10-02 18:39  Re: (pytanie)sklejalność Mi 28 HAVOC MM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Trochę długo mnie nie było na FORUM.Wielkie dzięki za zdjęcia modelu.Męczę się nad nim już dość długo,ale,qrczę,skleję go...Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024