FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-03-04 06:53  BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Czytając stare wydania czasopisma Kartonówka z 2000 r, zauważyłem , że GPM miał wówczas w ofercie model pojazdu BTR-40. Czy ktoś wie dlaczego usuneli go z oferty?
Na zdjęciach był pokazany sklejony model, prezentował się całkiem przyzwoicie.

Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 
02-03-04 07:43  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Agand 

 

pewnie sie skonczyl naklad
:D

Pozdrówka
Agand

 
02-03-04 09:44  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zazwyczaj, jednak nie wycofuję wtedy z oferty. Jest tylko informacja o chwilowym braku nakładu. Czyżby całkiem z niego zrezygnowali? A tak fajnie się prezentował.

Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 
02-03-04 17:26  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Właśnie "chwilowy brak" to według słownika GPMu znaczy - "nakład wyczerpany i nie wiadomo kiedy jeszcze będzie model dostepny (o ile w ogóle)":)

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-03-04 21:46  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Robert   

Swego czasu go kleiłem, i mogę powiedzieć że w klejeniu był całkiem miły, nie było większych problemów, za to był bardzo bogato wyposażony, miał kompletny układ jezdny, wszyskie klapy, drzwi, otworki, były na ruchomych zawiasach. Naprawdę fajny model. Polecam

Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
03-03-04 10:10  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
gemol   

To ciekawa opinia. Kleiłem ten model, kleili go również moi koledzy i wszyscy mieliśmy mieszane uczucia. Sklejanie go trwało ok. 1,5 roku z dużymi przerwami. Dlatego tak długo, że błędy w opracowaniu zniechęcały do jego budowy. Jednak trzeba przyznać, że po przebrnięciu przez trudności model prezentuje się całkiem dobrze.

 
04-03-04 01:20  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Robert   

Ja naprawdę na niego nie narzekałem, a sklejenie go zajęło mi chyba 1 miesiąc. Jeśli Raziel chcesz go nadal skleić to patrz tu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22074099

Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
04-03-04 09:14  Re: BTR-40 z GPM Czy ktoś wie?
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Robert, dzięki za link. Właśnie wziąłem udział w licytacji. To bardzo ciekawy modelik, nawet jeśli niezbyt dokładny. Po doświadczeniach z merkavą z GPM do wszystkich modeli z GPMu podchodzę sceptycznie i wielokrotnie sprawdzam dopasowanie.

Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024