FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-04-04 19:44  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
mariusz w   

dzięki

 
18-04-04 20:26  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Nie dziekuj bo niemasz za co! Nic się nie dowiedziałem:(

 
18-04-04 22:30  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
mariusz w   

ale chciałes sie dowidzieć swoją drogą szkoda bo to jedyne wydawnictwo które porusza temat żaglowców i nie wiadomo co z nim się dzieje bo i Rewenge też jakoś nie widać a miał być już dawno

 
20-04-04 15:46  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
darek_zet   

Cześć!

Koledzy dobre dwa lub trzy tygodnie temu pisałem na kartonworku, że Shipyard oddał materiał do naświetlania i że jest to właśnie “Revenge”. Niestety do dziś nie odebrali gotowych naświetleń i w związku z tym nie ma się co drukować. Z pewnością jakiś wypadek losowy. Myślę, że trzeba jeszcze poczekać może sytuacja się wkrótce wyjaśni.
Będę trzymał rękę na pulsie. Jak by co szukajcie mnie na kartonworku tam częściej zaglądam.

DarekZet

 
10-05-04 21:43  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pokazal się Revenge (ciekawe kiedy będzie Trójca :-) )

http://www.gpm.pl/default.aspx?sid=tf3oxtbugok5noyxivbadr45&lange=PL&page=11&kat=109&skat=10919&kodkat=SHP-0016

 
10-05-04 22:13  Re: [pytanie] co z wydawnictwem shipyard
mariusz w   

nareszcie

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024