FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-04-24 09:27  [G] Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
KarP 

Na Forum:
Galerie - 43
 

Witam serdecznie!
Przedstawiam najnowszy dorobek w mojej kolekcji, tytułowy Sd.Kfz.111
Model trudny i pracochłonny, ale bardzo przyjemny w sklejaniu

[/url
Pozdrawiam!

--
https://www.facebook.com/Pojazdy-Kartonowe-1028357863888157/

 
29-04-24 09:48  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Lukee 

 

Po pierwsze - model pięknie wykonany, bardzo mi się podoba.
Po drugie - brzydki jak noc :-D i w ogóle to pierwszy raz widzę by na czołgu przewozili beczki z paliwem... Chyba 100 km od linii frontu ;-) Nie no - im dłużej patrzę na tę konstrukcję tym bardziej mi się nie podoba :-)
Ale Modelarz umiejętności ma, to fakt.

 
29-04-24 10:13  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!
Tematycznie: ( jak dla mnie ) dno i 5 metrów mułu... Tyle pięknych Polskich pojazdów do sklejenia... Ech...
Warsztatowo: Jestem pod wrażeniem a gąsienice to już miód na moje skołatane serce👍

--
GG 6801515

Post zmieniony (29-04-24 16:24)

 
29-04-24 15:49  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Ciekawy temat i świetne wykonanie. Gratulacje !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
29-04-24 17:46  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ładny brzydal :-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
30-04-24 05:17  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piękny, mam go w planach. Super wykonanie. Model naprawdę trudny w budowie

 
30-04-24 09:16  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Super wykonanie tego nietypowego pojazdu. Pewnie 95% modelarzy wybiera wersję plot, ale wersja amunicyjna też bardzo ciekawa i ma swój urok.

 
30-04-24 12:35  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Bardzo zacnie poskładana puszeczka.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
30-04-24 16:36  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Super pełzacz, wybrałeś chyba najmniej popularny wariant z wycinanki :) Zimowa szata graficzna prezentuje się bajecznie.

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
02-05-24 10:53  Odp: [G]Sd.Kfz.111 Munitionsschlepper auf Pz.Kpfw.I model-hobby 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Bardzo fajnie wyszedł Ci ten model, a za wybranie wersji pojazdu, którą pewnie wszyscy ominęliby szerokim łukiem, masz u mnie dodatkowe punkty:-)
Podczas zeszłorocznego konkursu w Przeciszowie widziałem sklejonego Flakpanzera, ale jakoś nie zrobił na mnie wrażenia, Nie wiem, czy był sklejony średnio, czy ten zimowy kamuflaż na żywo nie wypadał jakoś specjalnie.

Faktem jest, że to chyba najlepiej zrobiona imitacja zimowego malowania, ale czegoś jednak brakuje. Głównie płynnego przejścia zabrudzeń dołu z górą. Niby są zabrudzenia, ale trochę zbyt delikatne. Najlepiej to chyba widać na przykładzie przyczepki - koła graficznie jakby był z innego modelu.

Tak czy inaczej - model prezentuje się bardzo dobrze i jeszcze raz chwała Ci za wybranie tej wersji:-)
Dodałbym jeszcze, że gąsienice z wycinanki wyglądają tak sobie - brak poprzeczek i detali jednak robi swoje, ale moje gratulacje za własne wykonanie:-)
Rozumiem, że wnętrze olałeś?:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024