FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-07-11 12:10  [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH Powiadomienia e-mail są wyłączone 
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Witajcie.

Udało mi się w końcu coś skończyć.
osiągnięty efekt może pozostawia nieco do życzenia ale cóż. Bardziej chciałem go skończyć niż "skoszować".
Model został wykonany z pierwszego wydania z dodatkiem dwóch errat. Planowany był raczej jako czasozabijacz. Pomimo że wykonany z użyciem errat to i tak wygląda lepiej niż modele innych wydawców pochodzące z jednej wycinanki.

Zdjęć jak zwykle sporo choć niezbyt dobrej jakości bo tak długo nie robiłem galerii końcowej, ze zapomniałem jak się robi dobre zdjęcia.

















I ze starszym bratem wykonanym wcześniej, choć wydanym później.



ps. Mam nadzieję że do tych dwóch niedługo dołączy kolejny w wersji LF. XVIe

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI




Post zmieniony (22-04-24 21:18)

 
12-07-11 12:21  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wojtek jak zwykle pozytywnie zaskakuje "zza winkla" kolejnym arcydziełem swoich "łapek". Oby tak dalej ale już z relacją.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
12-07-11 12:43  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piękny!
Widać , że "czujesz czaczę" !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
12-07-11 12:50  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

niezłe cacuszko a co z ZARĄ??

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-07-11 12:53  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo ładna praca jak zawsze,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
12-07-11 14:00  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
kari   

... w kwestii formalnej: czy na tym konkretnym egzemplarzu "Spitfire'a" faktycznie była szachownica na lewej burcie bo w kalkach i schemacie malowania Techmodu jej nie ma?
http://www.plastikowe.pl/recenzje/48-supermarine-spitfire-mk-ixc-techmod-48024#

 
12-07-11 16:08  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Jak zwykle super wykonanie . A kołpak wymiata, jak widać nie trzeba go szpachlować, szlifować i malować na błysk by wyglądał dobrze.
Gratulacje.

--


 
12-07-11 16:35  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Amejzin!
Ceva miszczu! Twoja skromność przeraża... Podziwiam Twoją umiejętność klejenia papieru!
Zapytam tylko na jakim konkursie będziesz? Chce zobaczyć twoje modele samolotów na żywo...

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
12-07-11 17:00  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Przepiękny model ! Naprawdę trzeba mocno sie przypatrywać żeby zobaczyć połączenia poszczególnych części, np kadłuba. Mistrzowska robota ! Gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-07-11 17:11  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk. IX c - AH
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

No tak Ceva, masz rację, jak zwykle się nie przyłożyłeś.

Nie widać praktycznie łączenia poszczególnych segmentów - to jest niedopuszczalne!!!.
Brak jakichkolwiek nierówności poszycia - skandal!!!
Lakier nałożony zbyt profesjonalnie - a gdzie zacieki!!!

Naprawę nie wiem kiedy Ty się nauczysz że tak niedopracowanych modeli nie wypada pokazywać publicznie :D:D.

PS. Ta jakość zdjęć też daje do myślenia.

PS II. Ceva nie myślisz czasem o wykonaniu czegoś o większych gabarytach np. Avro Lancaster. Myślę że masa ludzi by się ucieszyła z takiej relacji. Please Please Please.

Pozdrawiam i chylę czoła.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024