FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-03-24 19:36  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Piekna diorama, świetny klimat! Aż czuć ten wspanialy zapach torfu ze zdjęć :D Sledziłem relacje na bieżaco i w końcu doczekałem sie finału.

--


 
18-03-24 19:43  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
yak   

Ale smaku ktoś tu narobił.... nie napiszę na co, ale sobie poleję. Magia modelarstwa :-)

 
18-03-24 23:08  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Dzięki za ciepłe przyjęcie destylarni i budujące słowa, grzeją serce moje bardziej niż szklaneczka dymnej mikstury wypita po ukończeniu zdjęć do galerii, no może dwie

CIDER, tak jak Brystol pisze, ten model HMV z uwagi na to, że jest to coroczny model klubowy niedostępny w sklepach to można szukać na aukcjach, najszybciej na ebayu.
rodrus - jak nie Twoja bajka, a czym byś jęczmień kosił?
stachooo - ja wiem, że dla Ciebie na tym zdjęciu satelitarnym brakuje kraterów bombowych ze Stukasa, ale doceniam uznanie

 
19-03-24 11:16  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
dryf   

Piękna sprawa.

 
19-03-24 11:18  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

elegancko jak na walijskiej "prerii"
gratki!

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
19-03-24 12:52  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Tomku!

Nie tylko powitalne "cześć" ale pochwalne "CZEŚĆ!"
Ale się zgraliśmy - ja wczoraj wieczorem skończyłem swój model.
Teraz będę czekał na Twoją chwilę wolnego czasu.

O Twojej dioramce już wiele napisano, sam też wtrącałem swoje trzy grosze.
Masz nietuzinkowe, wybitne pomysły, które w połączeniu z perfekcyjnym wykonaniem dają niesamowite wrażenia podczas oglądania równie wspaniałych galerii. Radość dla oczu i dla serca ze znajomości z takim modelarskim talentem.

Powodzenia w kolejnych projektach!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
26-03-24 09:21  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Bardzo fajna dioramka, nie przekombinowana, bez upychania na siłę dziesiątek scen, ot -proza życia toczącego się na wysepce. To plus profesjonalny warsztat daje efekt jak widać. Mianowicie czaderski!

PS A trunki z tej wyspy to już jest coś wartego spróbowania. Lagavulina smakowałem kilka razy (jakiegoś podstawowego, finansowo dla śmiertelników) i mnie urzekł pozytywnie.
Ale możliwe że niektórym będzie trącić mokrą ścierą po umyciu podłogi :).

Pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
26-03-24 16:31  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

To jest po prostu genialne ! Niesamowity realizm, ka-pi-tal-ne fotki. Muszę przyznać, że wpatrując się w tak ukształtowaną wodę zacząłem Cię podejrzewać o jakiś fotomontaż. Jest nieprawdopodobnie realistyczna, coś fantastycznego...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
26-03-24 17:14  Odp: [G] "Whisky Distillery" - diorama, HMV, 1:250
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Do budowania dioram, dobrych realistycznych dioram trzeba mieć "to coś".
Ty masz to coś w nadmiarze czego efekty widać w tej galerii.
Doskonała praca. Genialny model.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024