FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
31-01-24 06:27  Odp: [R] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Demon napisał:

> Bardzo fajnie to Su wychodzi. Pasowała by do kompletu jeszcze 22 ;)
>
> --

Mam w kamuflażu "moro", kto wie, kto wie.... ;-)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
08-02-24 21:17  Odp: [R] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Dziś mała aktualizacja.
Zasobniki niekierowanych rakiet:



I zdjęcie z "narzędziami" użytymi do wytworzenia:



Większa igła do zaokrąglenia obudowy pylonu. Mniejsza, do uformowania małych końcówek wylotów.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
11-02-24 20:10  Odp: [R] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Budowa suki dobiega powoli do końca.
Pozostało praktycznie doklejenie owiewki. Spróbuję wytłoczyć samemu.

Dzisiaj zdjęcia z doklejonym podwieszeniem. Wcześniej sklejone i przymocowane na swoje miejsce zasobniki niekierowanych rakiet. Nie sprawiły większych trudności. Natomiast dodatkowe zbiorniki paliwa trochę mnie przerosły. Musiałem wspomóc się glutowaniem, szlifowaniem i malowaniem. Wyszło tak sobie...

Zapraszam do oglądania przedostatniej galerii (tak myślę):





Zbliżenie na przednie podwozie:



Rurka Pitota:



I wypukłe długie części...:



To były też wymagające elementy. Dużo wody do formowania zużyłem.

Postaram się jak najszybciej zrobić galerię końcową.
A tymczasem...

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
09-03-24 18:53  Odp: [R] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Galeria końcowa.
Zdjęcia robione w domu przy dużym oknie od strony słońca.... Są nie do końca oświetlone tak jakbym chciał...I chyba trzeba będzie cyknąć kilka fotek w plenerze.
Zbiorniki zaglutowane i pomalowane. Nie wyszły najlepiej. Za to owiewka.... jest totalnie skopana. Próbowałem sam tłoczyć. Pośpiech jest złym doradcą. A działałem pod presją czasu. Tak bardzo chciałem wyrobić się na Warszawę... I wyrobiłem się...
Psiknięty na koniec jakimś lakierem w sprayu.
Efekt oceńcie sami:







Ale i tak cieszę się, bo jest to mój pierwszy sklejony i zarazem ukończony model po 10 letniej przerwie.

Dziękuję.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
09-03-24 22:10  Odp: [R/G] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Łoooo Panie.... Jak TO jest PIERWSZY po 10 letniej przerwie, to o następny możemy być spokojni. Kleisz lepiej niż ja przez ostatnie 10 lat.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
11-03-24 13:24  Odp: [R/G] Su-7 BM ANSWER 2/2015
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

To ja po ponad trzech latach przerwy od kartonu rozgrzewałem palce na jakiś papajmobilach, a ty po dziesięciu, cyk i sukę ulepiłeś :-)
Gdyby nie pośpiech w końcówce, osiągnięty efekt byłby całkiem niezły, no nic następny będzie lepszy. ;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
11-03-24 20:07  Odp: [R/G] Su-7 BM ANSWER 2/2015
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Jak już mówiłem. Nie mam nic na obronę. To była presja czasu, żeby pojechać do Warszawy.

P.S. Gratulacje za Sokoła/Anakondę żółtą.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024