FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
29-02-24 19:13  Odp: [G] PT-91 TWARDY Model wydawnictwa GPM w skali 1/25.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chopy... wystarczy tego koncertu życzeń....
Model stoi na cokole jak by kto nie zauważył czyli przedstawia egzemplarz muzealny/pomnikowy wobec czego:
1) Jest czysty bo ma taki być
2) Ma czarne gąsienice bo to jest pomnik a nie wóz wracający z poligonu...
Czego tu nie rozumiecie? Dla mnie wizja autora jest jasna i poza zbyt głębokim matem ( co też da się merytorycznie wytłumaczyć )wszystko tu pasuje...



--
GG 6801515

 
02-03-24 10:13  Odp: [G] PT-91 TWARDY Model wydawnictwa GPM w skali 1/25.
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Koledzy krytycy w wojsku nie byli. Żeby wojsko głupich pomysłów nie miało to dowódcy kompani zadawali idiotyczną robotę, i było tak: "ta radiostacja (R-140 na Starze) ma być czyściutka i błyszczeć jak psu jajca". No i brało się ropę szmatę i pocierało budę, a opony pastowało. Więc wygląd tego akurat modelu jest do przyjęcia, chłe, chłe, chłe. ;-) Otarcia przynajmniej tam gdzie się łazi biuciorami powinny być, ale biję się w pierś bo sam mam tak zrobionego T-34 z MM.

 
02-03-24 11:05  Odp: [G] PT-91 TWARDY Model wydawnictwa GPM w skali 1/25.
Łukasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam wszystkich i dziękuje za pozytywne i negatywne opinie . Ale jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził ;)
Lepiej mi wychodzą geometrycznie modele niż plastycznie.
Co do farbki to tak stosowałem Rawell 9 czarny mat .
Tak jak wspomniał Jaroslav model jest postawiony jako pomnik i tak sobie to wyobrażałem .
Pewnie to słaba wymówka i model mógł wyglądać lepiej ale model powstawał w delegacjach.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024