FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-02-24 00:26  [G] TS 8 Bies GPM
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Dobry wieczór .

Dzisiaj w galerii zagości TS 8 Bies . Historia z tym modelem jest o tyle ciekawa że kiedyś dostałem od jednego naszego kolegi zestaw 4 pełnych oraz chyba 5 niekompletnych GPMów z a do tego jeszcze kupę dokumentacji z nakazem abym pokazał co z tego można zrobić .Tak więc obietnica została spełniona . Wiedząc że srebrna farba bardzo się ściera , na co narzekali poprzednicy , postanowiłem sprawdzić jak się zachowa wycinanka gdy prysnę to lakierem nitro i to prosto z puchy . Okazało się OK tak więc wszystko tak zaimpregnowałem . Model z problemami ,. Dopasowanie części średnie a i rozwiązania projektowe nie za bardzo mi leżały . No ale cóż model jest i można go oglądać . Model robiony z pudełka bez wydziwiania . Osobiście oceniam go na 4 .
























Pozdrawiam


Jańcio


-

„ Nie zabijam nie kradnę nie wierzę ''

Pierdu , pierdu a walizki skaczą po peronie

--

 
25-02-24 09:05  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Kreda to jednak bardzo wymagające tworzywo ( i w sumie dość bezsensowne tworzywo modelarskie) niewielu udało się z nią dogadać, w przypadku tego modelu też to widać co nie zmienia faktu, że lepiej wyglądającego Biesa wykonanego z tej wycinanki raczej nie widziałem.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-02-24 09:16  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
henrykk   

Trochę się ogonek skręcił temu misiu – poza tym bardzo fajnie wykonany model!

--
Pozdrawiam
Henryk

 
25-02-24 09:31  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Extra ordynaryjny model. Jest co oglądać.

Czy dorabiałeś samodzielnie coś? Na przykład oprofilowania statecznika pionowego albo szkło kabiny?

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
25-02-24 11:32  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jańciu ! Nie spuszczasz z tonu ! Kolejny piękny model ! Gratulacje !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
25-02-24 12:12  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Mam sentyment do Biesa, do niedawna stał taki przed szkołą podstawową do której chodziłem.
Twój egzemplarz prezentuje się bardzo dobrze, niewdzięczny materiał w postaci papieru kredowego przetworzyłeś w efekt, którego z offsetu uzyskać się nie da. Dla mnie rewelacja.

--
_ _ _ _ _ _ _
Halifax, Su-37, Su-35, Su-27, Black Widow, MiG-29M, MiG-29A, Mustang, SZD-22 Mucha, Iskra bis DF, Su-27 Fly Model, Su-30MKI, Su-30MK, LIM-2, SBLim-2Art

 
25-02-24 12:21  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kreda trudna wyjątkowo. Za to dodatkowe gratulacje.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
26-02-24 19:59  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Uznanie dla Jańcia, tym bardziej, że przed wieeelu laty zacząłem go sklejać i efekt jest taki, że w kawałkach leży w piwnicy.

 
28-02-24 10:05  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Jańcio. Piękny model. Gratulacje! Świetnie Ci wyszło połączenie stateczników - znam problem z autopsji.

--
pozdrawiam,
MarcinS

 
28-02-24 10:25  Odp: [G] TS 8 Bies GPM
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Świetnie to wygląda Jańciu. Kreda to wredny papier więc wyrazy uznania za efekt końcowy!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024