FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-02-24 15:42  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Skala 1/300! Byłbym bardzo zainteresowany.

jhradca, jeśli to nie problem i byłbyś tak uprzejmy, to ja także poproszę.

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
09-02-24 16:50  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

@jhradce ha na FB widziałem sklejony przez jakiegoś Ukraińca (chyba) ale pisał, że ukończenie tego modelu omal nie opłacił pobytem w psychiatryku. BTW ładnie mu wyszło

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 
10-02-24 10:48  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeśli ktoś posiada materiały umożliwiające ewentualne poprawienie i ponowne wydanie Ducka to poproszę o przesłanie mi ich na biuro@modelik.pl - z góry dziękuję i sprawę rozważę. Kiedyś ten model i Chalangera tego samego autora uznałem za niesklejalne i cały zapas (po kilkaset egzemplarzy) zmieliłem na makulaturę. Jeżeli ktoś tego Chalangera sklejał lub próbował skleić to też poproszę o ewentualne zdjęcia i uwagi. Przydały by się też do galerii sklepu internetowego zdjęcia sklejonego Vulcana, Renaulta FT-17 z nowego lub starego wydania, jeśli ktoś takowe posiada lub te modele sklei to też poproszę o udostępnienie fotek. W internecie takich nie znalazłem.

--
JOL

 
10-02-24 15:16  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
dryf   

A USS Pensacola z Model Card? Czy była lepszym projektem od Exeter , pytam z ciekawości - może jest w planie wydawniczym?
I ponawiam pytanie co do mozliwosci caponowania tych wznowień.

 
10-02-24 16:42  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pensacola też nie i Oyodo też nie,bo to ten sam autor co Exeter i słabe modele.
Caponować można, kleić butaprenem też.

--
JOL

 
10-02-24 17:48  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
Sylan   

Dla mnie super! Idealny powrót do przeszłości i to dostosowany do moich umiejętności. Na bank kupię i skleję (może poza Katiuszą) wszystko :)
Czy do Renaulta (ale też innych) są planowane laserowe gąsienice/dodatki?

 
11-02-24 15:43  Odp: [N] MODELIK – Nowości/wznowienia luty 2024
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W galerii sklepu internetowego są już zdjęcia sklejonego Vulcana z pierwszego wydania - kogo ten model interesuje może zobaczyć. Przydałyby się jeszcze zdjęcia sklejonej Katiuszy i Renaulta FT-17, wydanego kiedyś jako "Ruski Reno", choć to był błąd autora, bo "Ruski Reno" miał z boku wieży dodatkowy k-m którego w modelu nie ma.
Planuję przygotować wycinane laserowo gąsienice do Renault FT i być może wręgi do tych wszystkich wznawianych modeli. Problem w tym, że to znacznie bardziej czasochłonne niż w przypadku modeli opracowanych w Corelu. Tutaj praktycznie muszę wykorzystać arkusze jako podkład i na nim wszystkie wręgi wykreślić wektorowo od podstaw. Mam to w planie, a kiedy się uda zobaczymy.

--
JOL

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024