FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
08-02-24 20:19  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dziękuję za miłe słowa, bardzo się cieszę że mogę dorzucić swoją cegiełkę. Dla mnie czarne forum jest bezcenne. Jak dla wielu z nas było motywatorem przy powrocie do modelarstwa, dzięki niemu poznałem masę wspaniałych ludzi. Mam nadzieję że przed nami już tylko świetlana przyszłość i forum i naszej społeczności.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
08-02-24 20:45  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Agand 

 

Amen !!!!

--
Pozdrówka
Agand

 
08-02-24 21:12  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

I mnie wzięło na wspominki. Ja zarejestrowałem się przypadkiem 19 lat temu. Ja miałem nogę w gipsie, nudziłem się i... tak już zostało ;-) Kopalnia wiedzy, patentów, ludzi etc.
Oby forum było do końca świata i o jeden dzień dłużej... Bez polityki ;-)

Pozdrawiam

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
08-02-24 21:23  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Brawo konradus, ale coraz nas mniej, jest to przykre, nawet moich dzieci, i wnuków nie zdołałem zachęcić do modelarstwa

 
09-02-24 08:11  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Cieszy mnie poprawa stabilności, bo bywały już całe dni, że nie dało się nic tu zrobić.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
09-02-24 09:18  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Fajnie że forum wróciło i będzie się rozwijać. Poszperałem w mailach i znalazłem

Dnia 4 grudnia 2010 19:45 KONRADUS-FORUM <admin@konradus.com> napisał(a):

Jeśli nie zamierzałeś rejestrować się na Forum Modelarzy Kartonowych www.konradus.com, to otrzymanie tego maila może oznaczać, że ktoś próbował skorzystać z Twojego adresu. W takim przypadku zignoruj ten list.

Witaj EDO!
Właśnie zarejestrowałeś się na Forum Modelarzy Kartonowych! :-)

List, który właśnie otrzymałeś należy odesłać na adres nadawcy. Najprościej zrobić to odpowiadając na niego i wysłać nie zmieniając tematu i treści. Twoje konto zostanie aktywowane automatycznie.

Pamiętaj, że:
1. Warunkiem aktywacji konta jest odesłanie listu do administratora (wystarczy odpowiedziec na ten e-mail).
2. Jeśli nie odeślesz listu, konto może zostać usunięte po 7 dniach, licząc od dnia rejestracji.
3. W przypadku gdy, pomimo aktywacji konta, nie użyjesz go w okresie 2 tygodni od daty aktywacji - konto może zostać usunięte.

Pozdrowienia!

Admin
---------------------
www.konradus.com

I od tego czasu praktycznie codzienna wizyta na forum jest.
I ze wspomnień

https://www.youtube.com/watch?v=NkBhC1JAf4g

https://www.youtube.com/watch?v=g_GuoNY54SI

--
Pozdrawiam Edek.


Post zmieniony (09-02-24 09:19)

 
09-02-24 11:24  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Mieszkam w bloku i w dużym pokoju wisi za przyzwoleniem żony Mig 15, 29, F-14 i A-10. Kiedy zabrałem tego ostatniego do naprawy specjalnej, żonie udzielił się niepokój i ponaglała mnie żeby szybko wrócił na swoje miejsce. Na forum jestem chyba od początku, od czasu kiedy przywalił Bin Laden, a Konradus,com to moja najważniejsza zakładka. Był kiedyś czat, że można było se popisać na żywo i to było fajne.

 
09-02-24 13:54  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
Aras45 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


 - 0

Bardzo się cieszę, że Czarne Forum znów wraca do pełnej funkcjonalności :D oczywiście podziękowania dla wszystkich, którzy do tej pory podtrzymywali działanie forum do czasu powrotu Konradusa. Oby było już tylko lepiej. W końcu FB nigdy nie zastąpi tradycyjnych for modelarskich ;)

 
09-02-24 15:09  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dobrze się stało Konrad, że wróciłeś i jeszcze lepiej wiedzieć, że z Forum naszym czarnym będzie lepiej, niż było. Ja jestem jeden z tych, co są od początku, ale mało mnie tu było ostatnio z wielu powodów, głównie jednak takich, że praktycznie przestałem lata temu sklejać dla własnej przyjemności modele kartonowe, przestałem tez bywać z wielu przyczyn na konkursach i zlotach. Nie mniej jednak z modelarstwem kartonowym zerwać u mnie nie sposób, bo za namową wielu modelarzy po pewnej przerwie powróciłem znów do projektowania okręcików z papieru, zatem choć nie sklejam ich w całości (sklejam jedynie tzw. surówki w zakresie, jakim jest to niezbędne dla sprawdzenia), to nadal chyba mogę liczyć na przynależność do Zacnego Kartonowego Grona. Zatem co? Nic! Działamy i kombinujmy już, jak zaplanować świętowanie 25 lecia istnienia KONRADUSA, już przecież całkiem niedługo.

--
MacGregor

 
09-02-24 16:16  Odp: O Naszym Forum słów kilka.
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ale dobrze Was widzieć 🙂

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024