FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 30Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
13-03-24 20:35  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wiele bym dał, aby Pan Pacyński dał swoją G4M w 1/33 do pokolorowania Panu Marcinowi Dworzeckiemu. Przepraszam za offtop.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
14-03-24 06:36  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
rpt.model     

Mucha którą ???
Napisz o które Mitsubishi G4M Tobie chodzi , może link ?
I co niby tam jest nie tak ?

 
14-03-24 14:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pan Pacyński ma w swojej ofercie G4M w dwóch malowaniach. Obie w 1/33. Kiedyś wydana na rynek niemiecki z okazji jakiejś tam okoliczności. Nieważne. Jak się z nim skontaktujesz, możesz mieć go w PDF-ie do samodzielnego wydruku. Ja się pokusiłem i mam obie wersje. Jedna z ostatniego lotu admirała Yamamoto, druga z jakiejś jednostki bombowej w jednolitym malowaniu. Tak czy inaczej, graficznie wyglądają słabo, ale to jedyne najlepiej opracowane G4M w 1/33 bo jest jeszcze GPM na kredzie ale to bardziej przypomina Betty z 3 metrów. MM i Answer owszem ale to 1/50

Jak na stronie onlypaper wpiszesz G4M, wyskoczy Tobie ten model. Jest do pobrania jak ktoś chce.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

Post zmieniony (14-03-24 14:14)

 
14-03-24 16:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
Mirek 



 - 2

Obie Betty Marka Pacynskiego sa dostepne LEGALNIE na stronie p. Zarkova ale w skali 1:50. O ile wiem to nie ma ich nigdzie w skali 1:33.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

Post zmieniony (14-03-24 16:12)

 
14-03-24 20:00  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
rpt.model     

Dzięki Mucha Za odpowiedź , rozjaśniłeś mi trochę w głowie. Fakt specem od lotnictwa to ja nie jestem.
@Mirek od razu po wpisie Muchy skierowałem swe kroki na strony Zarkova. Ale ostatnio ich wyszukiwarka to jakiś dramat, nie przeładowuje strony tylko mieli godzinami. A my narzekamy na nasze serwisy które w porównaniu do Zarkova i innych zagrabanicznych wypadają luksusowo.
@Brystol co do modeli brudzonych , postarzanych , obsmarkanych czy jakkolwiek inaczej waloryzowanych przez grafików wydawnictwa , no to cóż , mamy to na własne życzenie . Jeszcze do nie dawna było słychać głosy czy ktoś widział okręt w normalnej eksploatacji z idealnie błyszczącą minią na poszyciu dna , także więc no ten ten - dałby sobie na wstrzymanie.
Niech wydawcy wydają i oby jak najwięcej panierek tego samego obiektu , zawsze ktoś coś sobie dobierze wszak obecnie standardem jest puszczanie danego modelu w serii 200-500 sztuk.

Dobra tak na marginesie , dwa pytania na deser:
w empiku już zapodano nowego MMa ?
i jak tam wygląda sprawa z HON STUDIO czy VOLF STUDIO ???? , bo jak dla mnie to żart PRIMA APRILISOWY pierwsza klasa.

 
15-03-24 22:41  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
skarczew   

Do primaaprilisów dorzucę to:



Chociaż może akurat to żart nie jest... źródło: konto GPM na FB .

--


Post zmieniony (15-03-24 22:45)

 
15-03-24 22:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poza okładką pokazali rysunki montażowe i jakiś arkusz z częściami. Jeśli dobrze rozumiem, jutro w Bytomiu można oglądać, jak ktoś się wybiera, to niech cyknie jakieś zdjęcie.

 
16-03-24 09:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czy wie ktoś, kto jest autorem tego Groma z GPM-u ?

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
16-03-24 09:28  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Aleksander Balicki jeśli dobrze doczytałem.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
16-03-24 10:21  Odp: Nowości i zapowiedzi 2024 - wątek informacyjny
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Mam nadzieję że model Groma nie został upiększony na siłę tą tak zwaną waloryzacją.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 30Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024