FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-07-23 08:53  [G] Mi-17 - GPM Nr80
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam i zapraszam do obejrzenia zdjęć najnowszego modelu w moim wykonaniu. Opracowanie ma wiele lat a mam do tego modelu sentyment bo kiedyś miałem go sklejonego niedługo po ukazaniu się przez mojego ojca. Były to lata 90. Tamten model nie przetrwał do dziś. Jak na tamte czasy projekt robił wrażenie i nawet dzisiaj pomimo ręcznej kreski jest świetnie spasowany, klei się bezproblemowo i nie ustępuje tym komputerowym. Nawet barwy kamuflażu się zgrywają, podczas gdy we wielu współczesnych opracowaniach jest z tym problem. Podsumowując model świetny i warty sklejenia. Pozdrawiam.



--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
23-07-23 09:05  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Jestem pod wrażeniem. Zarówno świetnym wykonaniem jak i ogólną atrakcyjnością modelu ( grafika, spasowanie) mimo, że to dość leciwy projekt.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
23-07-23 09:51  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam i podziwiam
ad1 jakość klejenia
ad2 ilość modeli sklejonych w 1 roku.
ad3 należne gratulacje
ad4 pozdrowionka i tak trzymać

 
24-07-23 11:33  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Elegancko Ci wyszedł Hipcio. Gratulacje za efekt.

--
_ _ _ _ _ _ _
Halifax, Su-37, Su-35, Su-27, Black Widow, MiG-29M, MiG-29A, Mustang, SZD-22 Mucha, Iskra bis DF, Su-27 Fly Model, Su-30MKI, Su-30MK, LIM-2, SBLim-2Art

 
24-07-23 20:47  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

jak to mówią dyplomaci :
Jest dobrze ale nie tragicznie 😉
Widać parę dyskusyjnych miejsc*, ale ogólnie model miły dla oka

____________________________________________________
* szpara na przedzie lewego sponsonu,,
spasowanie dolnej części szprosów owiewki z górną,
poszycie sponsonów na dnie kadłuba - pewnie wina projektu
rozczapierzone rurki na wyrzutniach rakiet

--

Post zmieniony (24-07-23 23:00)

 
28-07-23 09:24  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
cloudwalker 

 - 0

Piękny model Ci wyszedł. Kleiłem go jakieś 23 lata temu, wspomnień czar :) Pamiętam, że bardzo dużo trudności miałem przy sklejeniu wewnętrznego poszycia kabiny pasażerskiej, oraz samego oszklenia kabiny i dziobu - te obłości były dla mnie nie do przejścia. Nieco później skleiłem Mi-14 również z GPMu, był nieco łatwiejszy ale równie efektowny.
Gratuluję!

 
28-07-23 11:57  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
klejarz   

Piękny model, czysto sklejony i piękna grafika bez tych dziwnych śladów eksploatacji które są ostatnio modne.

 
28-07-23 13:16  Odp: [G] Mi-17 - GPM Nr80
-BARTEK-   

Kupiłem ten model w momencie wydania, dwa lata temu dokupiłem oszklenie...może za kilka lat skleję... po Twojej relacji widać że warto.

--
-------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam, Bartek.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024