FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
05-07-23 08:26  Odp: [P] Lufy okrętów
Gdaś 

 

Napisz na maila co potrzebujesz i w jakiej ilości , potrzebne będą też skany szablonów - chyba że mam ten model u siebie gdas1@wp.pl

--

Post zmieniony (05-07-23 08:27)

 
05-07-23 09:45  Odp: [P] Lufy okrętów
Cieciek   

Na razie to tylko dyskusja teoretyczna. Lubię kolekcjonować modele, trochę już nazbierałem, ale wciąż mi mało :)
GPM ma fajne tematy, do tej pory wstrzymywałem się z zakupem przez brak luf.
No ale jak jest możliwość druknięcia u Ciebie, to otwierają się nowe możliwości :)
Pewnie się zgłoszę za jakiś czas.
Dzięki

 
05-07-23 18:23  Odp: [P] Lufy okrętów
Gdaś 

 

Jak by było coś potrzebne to zapraszam , robię pod indywidualne zamówienia , najlepiej spisać co potrzeba i zrobić to za jedną przesyłką bo są drogie , nie raz ona jest droższa niz zamówione detale :)

--
uszanowanko gdaś

 
09-07-23 14:45  Odp: [P] Lufy okrętów
mironic 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Adam, potrzebuję lufy do HMS Lion z GPM 1:200, czy dałoby się zrobić?

--
"...najlepsze jeszcze przed nami - druga część życia - dla której zaczęła się pierwsza..."

 
09-07-23 18:30  Odp: [P] Lufy okrętów
Armo   

Przyłączam, chętnie też kupię lufy do HMS Lion.

Pozdrawiam, Arminas
--

Post zmieniony (09-07-23 18:32)

 
09-07-23 19:06  Odp: [P] Lufy okrętów
Gdaś 

 

tak jak pisałem , wymiary na maila , lub skan szablonu, jeśli mam rysunki robę korektę

--

Post zmieniony (09-07-23 19:08)

 
05-08-23 22:26  Odp: [P] Lufy okrętów
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 


Chciałbym się podzielić wrażeniami w sumie bardzo pozytywnymi w kontakcie i etapie ustalania szczegółów z kolegą Krzysztofem, u którego zamówiłem komplet gąsek do ulepianego M60. Wszystko przebiegło rewelacyjnie. Ja w sumie bez żadnego doświadczenia ani w druku ani projektowaniu, przy wskazówkach byłem wstanie wyprodukować projekt który nadawał się do druku. Co do samego finalnego produktu, jak widać na zdjęciu, rewelacja. Każdy detal wyszedł mega precyzyjny, elementy pięknie oczyszczane, dokładne bez ubytków. Jestem zachwycony.
Jednym słowem POLECAM.
Co do samego pasowania elementów, to w sumie już mój problem, bo jako że sam zaprojektowałem geometrię, to ewentualne wady i problemy spadają na mój kark, hehe ale wierze, że będzie dobrze, czekam na drut 1mm, który do mnie idzie i będziemy składać puzzle w całość, na zdjęciu jedynie testowe klejenie kilku ogniw.
Jeszcze raz polecam i dziękuje za pomoc.



--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024