FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
25-04-23 19:48  Odp: [R] USS Hornet, SZKUTNIK, skala 1:300 i 1:200.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Bardzo ambitny plan jak dla specjalisty od skali 400.
Nie mniej jednak, brawo Michale za pomysł i zapał.
Jak inni, będę Ci kibicował.
Cieszy mnie, że inspiracją była Osowa. Czyż nie rodzą się tam fajne pomysły? To jeden z sukcesów tej imprezy.
To co już masz zrobione budzi szacunek.
Powodzenia Michale!

Mała wrzutka:
Akra - Andrzeju, język ojczysty w tym semantyka wielu słów ulega ciągłej zmianom; "dedykacja" wydaje się obecnie jak najbardziej poprawna; chociaż każdy może mieć swoje zdanie; podobnie jak Ciebie, nowomowa może wielu, w tym mnie, zniesmaczać ale nie uciekniemy od tego. Idzie nowe.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
25-04-23 21:20  Odp: [R] USS Hornet, SZKUTNIK, skala 1:300 i 1:200.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

W tym na Osową zabiorę też te dwa modele oraz HMS Malaya mam nadzieję że Karaś też swoją tam weźmie tak dla porównania bo przyznam byłem pod wrażeniem trzech HMS Fiji. Na ostatnim spotkaniu zrodził mi się też inny plan którego będę się już trzymał i na pewno będzie tam pan Akra he he.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024