FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-05-23 23:16  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Bjorn 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cena kosomos.

--
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii." Arthur C. Clarke

 
14-05-23 23:19  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Was ist das 'kosomos"?

--
serwusik

 
15-05-23 07:08  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Cena okrętów w okolicy 200, lub takich większych bambarył 200+ to raczej standard, a jeśli ktoś dodatkowo lubi wymienić połowę dupereli na plastik i inne dodatki, no to taka zabawa robi się już kosztowna, ale to też nic nadzwyczajnego. Tu różnica jest taka, że dodatki są dedykowane i być może nie wylądują w koszu, tylko na pokładzie.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
15-05-23 12:25  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Przelicz, na te kilkanaście, kilkadziesiąt miesięcy zabawy i okaże się, że więcej wydajesz miesięcznie na piwo, loda, gofra, że o ew. papierochach nie wspomnę.

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
19-05-23 23:14  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Dokładnie Waldek K. tych wydatków tak nie widać...:)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
20-05-23 07:27  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Poza tym akurat ten model, to produkt wysokiej jakości.

--
serwusik

 
20-05-23 13:35  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Z tą jakością bym nie przesadzał, moje modele uważam za trochę lepszy Mały Modelarz.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-05-23 16:04  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Na Śląsku mawiamy: Ja, uhmmmmm
Czyli: rozumiem Twoją argumentację, ale się z nią niezgadzam
:-D

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
20-05-23 20:34  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
Bjorn 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czołem.

Doprecyzuje kosomos czyt. kosmos hehehhee.
Sama wycinanka droga nie jest, cena standard tych czasów. W opracowanie oczywiście również nie wątpię, przecież wiem, że projektantem jest nie byle leszczu. Alllleeee jak to mówią, hajs się u mnie mocno zgadza to nie ma szans żebym tyle dał za dodatki A gdzie jeszcze jakaś gablota, kleje bo przecież na ślinę się nie polepi, druciki i inne uje myje. 1.5k lekko za całość.To odpowiednik jednego dnia w sopocie hahahaha. Dobra żart żartami ale takie opinie jak ta właśnie dają sygnał przedsiębiorcy, że coś nie teges.A mądry przedsebiorca słucha klienta. I tu wiem co mówię, zawodowo zajmuję się badaniem rynku i wdrażaniem nowych technologii. Wycinankę raczej kupię ale z ograniczoną liczbą dodatków. Gdyby cena za komplet była atrakcyjniejsza to już w dzień premiery zamówilbym komplet. A tak poczekam na jakieś promo morze będzie. Albo się rozmyśle w między czasie i wciągnę coś innego i tym sposobem budżet modelarski się skończy itp. itd.

Z pełnym szacunkiem model bardzo mi się podoba odnośnie cen wypowiedziałem się jak wyżej.

Pozdrawiam

--
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii." Arthur C. Clarke

 
20-05-23 20:41  Odp: [N] Amerykański pancernik USS NEW MEXICO (BB-40) skala 1:200 made by SZKUTNIK
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Bjorn zawitaj za tydzień do Ino to morze jakaś promka wpadnie :D

A u nas zamiast Ja mówimy Jo :D

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024