FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
20-04-23 13:25  [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu
tomciopaluch 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam

Pare godzin temu spróbowałem kaponowania na modelu ORP Ślązak i niestety nie wyszło. Tzn. użyłem kapony Drewnochron i na kaponowanej powierzchni pojawiły się pęcherzyku powietrza takie jakby bąbelki. Przyznam że może jestem sam sobie winny a mianowicie kapon ten nie był do teraz otwierany ale jego ważność jak pisze na nalepce na puszce jest do maja tego roku czyli teoretycznie jest ważny jeszcze 10 dni. Teoretycznie bo chyba nikt nie będzie co do dnia odliczał. A kapon tak jak pisałem dopiero teraz otwarty. Albo może wina to wałka do malowania??? Użyłem nylon marki Comensal. Na opakowaniu od wałka pisze że do gładkich i chropowatych powierzchni. i do m.in. do żywic.
Ehh... Nie wiem. Poradzcie coś.

--
Pozdrawiam

Tomasz

Ukończone modele:

Me-109 Trop

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
tomciopaluch 2193 20-04-23 13:25
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
messer 42 20-04-23 13:29
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
tomciopaluch 37 20-04-23 13:31
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
tomciopaluch 128 20-04-23 13:39
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
tomciopaluch 65 20-04-23 15:38
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
Karas 31 20-04-23 13:35
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
Bolek 116 20-04-23 15:14
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
ABC 113 20-04-23 15:16
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
RomanC 41 20-04-23 20:25
 Odp: [T] Problem z kaponem drewnochron , pojawiły się pęcherzyki powietrza na modelu  nowe
mad_vins 77 21-04-23 03:29

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024