FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  -> 
03-09-23 09:08  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

To nie jest model Answera. To Twój model - praktycznie autorski:-)
Wielkie brawa za efekt końcowy, bo czołg wyszedł fantastycznie, mimo, a może przede wszystkim tylu trudności, które opisywałeś.
Wiadomo, że każdy model to mniejsza lub większa walka z materią, jednak pozostaje pytanie, czy warto się męczyć.
Twój model pokazuje, że warto, chociaż jednocześnie powinno się uczciwie takie projekty piętnować i przestrzegać innych wdepnięciem w bagno.

Jeszcze raz gratulacje za model i za relację - to zawsze ubogaca forum.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
03-09-23 22:44  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Gratki, wyszedł Ci pięknie wykonany pokrak :P
Przyjemnie mi się śledziło tę relację, mimo że to nie do końca moje klimaty :D

Nieśmiało zapytam- czy masz w planach jakiś samolot? ^^

Pozdrawiam ;)

--

 
04-09-23 07:16  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

siemano Pany,

@97, @Viz, hehe podziękował
@Spychacz, też wole siebie w okrętach: ]
@Stanisław, no nie wiem czy tak przeze mnie, czy jednak zakupiona książeczka tchnęła wiele optymizmu, widziałem w netach pojedyncze karty i robi wrażenie, piękne i zdetalizowane wydanie. Nic tylko robić. Dlatego też powodzenia i wytrwałości życzę: ]
@Łosiu, @QŃ, podziękował.
@Piotr P., ojjj Panie... hehehe, Widziałem co potrafią pancerniacy i gdybym chciał uderzać w te klimaty, to jeszcze byłaby długa droga przede mną.
@stary, podziękował
@Piterpanzer, hehe widzimy się niebawem w Osowie: ]
@StuGu, @Cordel, dziękuje Pany i nie, raczej aż tak nie planuje, jednak samoloty to zupełnie inna działka: ]

Ehhh Pany, wiecie, generalnie to i z papieru toaletowego da się zrobić model. Nie rozumiem polityki wydawnictwa, ale jak widać DZIAŁA.
W tym tu oto pokraku, najważniejsze jest zamknąć wannę, przynajmniej mi, mocno się rozjechało to co pokazują oklejki w stosunku do geometrii, być może są w tym też i moje błędy. Ale tak, ten etap jest krytyczny, reszta to kwestia przyfastrygowania mniej więcej w odpowiednie miejsca elementów, tak aby na koniec wytwór ten przypominał kształtem, to na co nazwa wskazuje. Z 2 strony, zawsze można pójść w malowanie, a wtedy już w ogóle hulajdusza. I tu nie jeden pancerniak mógłby z tego wycisnąć naprawdę dużo.
Nie mniej temat zamknięty, można wrócić na wody gdzie czuję się dużo pewniej, hehehehe

pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnej relacji.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
04-09-23 07:35  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na zaprezentowanych zdjęciach nie widać Twojej walki z materią, wręcz wygląda to na spokojne, relaksacyjne klejenie, a osiągnięty efekt jest niesamowity!
Gratulacje takiego wykonania.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
04-09-23 11:47  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Efekt jaki uzyskałeś w tym modelu jest powalający, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę ilość błędów i związanych z nimi zmian i poprawek. Model zapewne jest mniejszym wyzwaniem dla malujących, ale ja preferuję standard, a w tym wypadku grafika jaką dostarczył wydawca jest warta walki o jej zachowanie. Wielki szacun i gratulacje.

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----





 
04-09-23 12:31  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

ależ on jest piękny.
Brzydkie to są tygrysy i inne 34ki

A wykon - czapką zamiatam podłogę przed twoimi stopami.

Teksty że coś tam ci niw wyszło traktuję jak płacz prymusa, który dostał 5 a nie 6
- większość z nas chciałoby lepić chociaż tak "słabo" 😁

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 
04-09-23 18:36  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Gratulację Michał, wykonałeś porządną robotę, z kiepskiego projektu zrobiłeś genialny model.

--
http://messer.cba.pl

 
05-09-23 16:19  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Również i jak przyłączam się do gratulacji.
Mam nadzieję że raz na jakiś czas będziesz przeplatał sklejanie okrętów - modelami czołgów - gdyż wychodzą Ci rewelacyjnie, co ilustruje niniejszy przykład.
Chce więcej :)

Pozdrawiam,
Kuba,

 
06-09-23 09:23  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Ogromne gratulacje Michaś za wykonanie, walkę, konsekwencję, pomysłowość, prezentację.
Szczegóły pochwał już zostały wymienione przez Kolegów.
Masz za sobą pierwszy pojazd, teraz powrót do okrętów, to może kiedyś odskocznia do jakiegoś samolota?
Albo budowli?
Wszystko co wyjdzie z Twojego warsztatu zawsze będzie godne podziwu.
Do zobaczenia na żywo!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
07-09-23 07:46  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

@Demon, było jak było, nie ma co roztrząsać i się mazać. Nic z czego nie dałoby się wybrnąć.
@danielw, też preferuje standard i zawszę dążę aby nie malować modelu. Co nie oznacza, że malowane są z automatu gorsze, bo znam wielu wykonawców, co malują i dzięki temu model dostaje skrzydeł, bardzo często są to pięknie wykonane obiekty i zazdro mocno skilla: ]
@żółtodziób, może i trochę tak. Ot nowa sytuacja. hehe
@messer, podziękował serdecznie: ]
@Kuba2025, dziękuje bardzo, choć raczej nie planuje kolejnych kołowatych, co nie oznacza, że żaden już nigdy nie wyląduje na macie.
@Winek, hehe dzięki, hehe skrzydlatych też nie planuję, to co oglądam w internetach przeraża mnie, brak umiejętności radzenia sobie z obłościami i listkami sprawia, że okręty wydają się być wręcz idealnie skrojone pod mój warsztat, a budowle są jakieś takie blehhh. nie wiem, nie czuje zupełnie mięty do chatek. no chyba że chatka jest na pokładzie, a najlepiej jakaś japecka pagoda np 'kakao' class: ]

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za zainteresowanie i wsparcie. Do zobaczenia przy kolejnym ulepie: ]

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024