FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-02-04 17:24  Re: Co bym widział na warsztacie...
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

N otak Michał wydano, ale żaden z nich nie spełnia moich oczekiwań (nie wiem tylko jak Tirpitz bo nie widziałem. Enterprise nie widziałem, ale to nie moja skala, ale Ark Royal - zupełnie do bani. Nie moja skala a opracowanie pozostawia niestety wiele do życzenia. Ja kocham w okrętach przedewszystkim szczegółowość a on tego nie ma. A nawet jak by miał to ta skala... To nie okręt moich marzeń.

 
17-02-04 19:19  Re: Co bym widział na warsztacie...
Thunder909 

 

NowyWojtek ma super pomysl. Deskowany poklad albo np. riflowana blacha.Betonowe plyty ,poklad lotniskowca.Moga to byc arkusze A3.Mozna by bylo ladie modele postawic albo zwaloryzowac stare opracowania.

 
17-02-04 19:24  Re: Co bym widział na warsztacie...
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Przydalby sie odswiezony Tirpitz. I Schleswig-Holstein. Moze GPM wyslucha kiedys moich zyczen... ;-)

Marzy mi sie rowniez HMS Dreadnought. Generalnie widzialbym na warsztacie wiecej drednotow, pre-drednotow i innych duzych jednostek z okresu I Wojny. :-)


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
18-02-04 10:43  Re: Co bym widział na warsztacie...
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
może coś takiego :D

 
18-02-04 11:49  Re: Co bym widział na warsztacie...
czarny   

to ja tez dodam swoje:
prawie wogole nie wykorzystana jest polka dotyczaca samochodow pancernych z II WW, a to moja ulubiona dzialka. Obecnie dostepne sa tylko pojazdy polskie, BA64, no i Puma. Kiedys sie jeszcze ukazalo pare niemiaszkow innych, ale juz calkiem niedostepne. A oprocz sdkfzetow, ktore chetnie bym zakupil, bylo roznych ciekawostek troche - Francuziki mieli Panharda, Wlosi Ab40 bodaj, cudenko BA10, greyhound, brytyjskie daimlery i inne cudenka no albo japonskie cuda to dopiero cuda. Eh taka pancerka mnie kreci, a tu nic tylko czolgi, czolgi i czolgi...

 
18-02-04 12:30  Re: Co bym widział na warsztacie...
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Srewus

Modelarskie życzenia –jak to życzenia, mają to do siebie że niektóre z nich, czasami spełniają się.:-)

Bez wstawiania fotek...

1.system rakiet niekierowanych 300 mm Smiercz;

2. rakietowy system plot. TOR;

3. rakietowy system plot. Tunguzka;

4. rakietowy system plot. Pancyr.


Copyright by Spartan

 
18-02-04 15:26  Re: Co bym widział na warsztacie...
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Spartakus

ze wstawieniem fotek jest o wiele ciekawiej... lub cnoajmniej linko do zdjec w sieci! ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
19-02-04 07:40  Re: Co bym widział na warsztacie...
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
OK. Michał, będę pamiętał.

Ponieważ na Forum pojawiło się bardzo dużo wypowiedzi Kolegów ( dokładnie 2 głosy w tym jeden mój) dotyczące Platform Wiertniczych, postanowiłem wizualnie przybliżyć ten fascynujący temat.

1) statek wiertniczy - są takie cholernie skomplikowane konstrukcje ze sterowaniem komputerowym i układami dynamicznego utrzymywania pozycji nad punktem odwiertu;
2) statek- dźwig;

3) platforma wiertnicza „Hibernia”- 300 km od wybrzeża kanadyjskiej Nowej Funlandii;

To trzecie, chociaż w pewnym sensie pływa to jednak na konkursach kartonowych musiałoby być wystawione w kategorii Budowle.

Całość współczesnej technologii podmorskiego wydobycia, bogata w setki fotek - dostępna pod adresem:

http://www.offshore-technology.com/projects/index.html


Copyright by Spartan

 
19-02-04 10:23  Re: Co bym widział na warsztacie...
Witold   

Kiedyś też wymieniałem platformę wiertniczą jako ciekawy obiekt do odwzorowania i jednocześnie będący dioramą. Te modele są naprawdę bardzo efektowne.

 
19-02-04 10:27  Re: Co bym widział na warsztacie...
Tera Misieuda 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To dlaczego WYDAWCY tak krzywo patrzą na konstrukcje w stylu: platforma wiertnicza, dok pływający?

A może WYDAWCY wypowiedzą się w tym temacie?

Pozdrawiam
T_M

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024