FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
24-02-04 17:44  Re: Nowa strona KF'a
Waldemar   

A ja chciałem zapytać co jest z nr specjalnym KF-będzie czy nie?

 
24-02-04 20:21  Re: Nowa strona KF'a
Mirek 



 - 2

Jakies wiesci na temat realizowania zamowien z zagranicy?

Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
24-02-04 20:37  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Obecnie w fazie testów, za kilka-kilkanaście dni powinno działać.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
24-02-04 22:05  Re: Nowa strona KF'a
Mirek 



 - 2

A promocja tylko do konca lutego..........................

Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
05-03-04 04:33  Re: Nowa strona KF'a
Marcin_NYC 

 

Mam taka mala prozbe do KF. Chcialbym od ciebie zamowic Ty 37, TKp 30, OKz 32, i OKl 27 + wagony BCi (1/45). Czy mozesz mi napisac na email jakie to sa koszta wzraz z przesylka. Czy masz moze drewnianie kola do nich (oczywiscie jaka cena). Aha wiem ze jeszcze oki 27 sie nie ukazal. Poprostu chcialbym zamowic wszystko za jednym zamachem.

 
05-03-04 09:05  Re: Nowa strona KF'a
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Targaja mna dziwne odczucia po przeczytaniu czesci tej "dyskusji" Nie potrafie ich dokladnie okreslic, ale napisze tylko, ze na pewno nie sa one pozytywne.

 
05-03-04 10:04  Re: Nowa strona KF'a
maciejza 

 

wracajac do strony ...
1. Katalog w pdf .. fajna rzecz i cieszy ... czy tylko u mnie brakuje jakichs fontów czy katalog rzeczywiście wyświetla krzaczki zamiast plznaczków?

2. Mi osobiscie brakuje podstawowej informacji o "swoim towarze" Wy jako starzy wyjadacz e kartonu :) moze i wiecie czym sie różni Kartonowy Fan od Modele Kartonowego Fana od
Kartonowy Świat od Kartonowe Hobby od Kartonowa Encyklopedia Techniki. Ja nie mam czasu / nie miałem okazji byc w sklepie w którym bym sobie wział wszystkie te wydania i na spokojnie poogladał .. ale nie w tym rzecz ..
strona ma pełnić jakąś tam funkcję informacyjna, ma tez przynosic jakieś tam zyski .. a taka informacja jest chyba niezbędna.

3. te powiekszenia miniatur to rozumiem akcent humorystyczny. Bo tłumaczenia ze dochodzą głosy od modemowców zeby tego nie robic to .. ehh ..
anyway .. mozna sie pobawic troszke kompresja JPG tak by optymalnie wykorzystac kilobajty i robic cos wiekszego niz 200x290 o wielkosci ca.37KB

4. I chyba ostatnie .. mnie troche draznia te bzdury o tym ze "Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:" .. jakos nie chce mi sie wierzyć ze ktos to pyknał lokomotywke kupił również : Messerschmitt Me-109W i Junyo. No chyba ze ja jestem jakis 'dziwny'.

 
05-03-04 14:14  Re: Nowa strona KF'a
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Właśnie przypadkiem włączyła mi się strona ANSWERu i widzę że OKl-ka będzi wydana razem z wagonami w jednej wycinance (przewidywany czas nadejscia 01.04.2004). http://www.answer.pl/shopp/product_info.php?products_id=122 I teraz się zastanawiam, zamówiłem ją we wrześniu/październiku, to co dostanę - dwa modele czy pół modelu? To taki trochę żart, ale sposób przekazywania informacji na drodze info o modelu - wydanie modelu u KF'a jest ostanio troche zaburzony.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
05-03-04 15:46  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dostaniesz i wagony i Oklke ;-) to chyba dobrze ? ;-) Jednak opłaca sie zamawiać wcześniej ;-D
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
08-03-04 10:53  Re: Nowa strona KF'a
Zielony   

Ja apropo katalogu czemu brakuje w nim polskich czccionek?, a może ja coś źle robie - katalog fajny, ale te krzaczory psują wygląd pozostałe dokumenty w pdf odczytują się porawnie, więc chyba jednak coś nie wyszło.
Maciek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024