FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
15-02-04 21:03  Re: Nowa strona KF'a
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No właśnie - miało być o stronie.
Podoba mi się. Jedyne czego mi brakuje to przycisku 'do koszyka' obok obrazka. Trzeba najpierw na nim kliknąć i dopiero pojawia się strona ze wspomnianym ulubionym przeze mnie przyciskiem. A miniaturki okładek dla czołgów w 1:35 faktycznie są jakieś niewyraźne. Ale przynajmniej siedzą gdzies w keszu i nie ściagaja sie za kazdym razem od nowa tak jak na stronie GPM-u. Na razie się zarejestrowałem. Zakupy poczynię jak pojawi się Mutsuki.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
15-02-04 21:12  Re: Nowa strona KF'a
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i okazało się że jak wybierze się cós z listy 'producenci' pojawia sie strona z okładkami obok których jest przycisk 'kup teraz'.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
15-02-04 21:19  Re: Nowa strona KF'a
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cos chyba jest nie tak przy wyborze według skali - swoja drogą świetny pomysł - sa dwie pozycje 1/500. po wybraniu pierwszej pojawia sie spit a drugiej kuter szkwał (brakuje pozycji ale rozumiem że baza danych dopiero zaczęła zasysać dane). Może jednak należy wyświetlic wszystko bez względu czy lata czy pływa a jest w danej skali.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
15-02-04 21:29  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


NIe do końća tak by się dało - skale są w obrębie danych kategorii.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-04 21:47  Re: Nowa strona KF'a
Legionista   

a ja już zamówiłem, nawet dobrze że przesyłka dotrze do mnie po 1 marca, to zdąże się odbankrutowac do tego czasu :))

Better Dead Than Red

 
16-02-04 00:57  Re: Nowa strona KF'a
Mirek 



 - 2

A jak wyglada wysylka za granice?

Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
16-02-04 05:18  Re: Nowa strona KF'a
Thunder909 

 

no wlasnie ,jak wyglada cena za wysylke za granice. Jak moge zaplacic bez karty kredytowej ?

 
16-02-04 06:28  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Na razie przez kilka dni wysyłka zagraniczna jest niedostępna. Do 28 lutego powinny działać w sumie 3 sposoby zapłaty z zagranicy.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-02-04 18:58  Re: Nowa strona KF'a
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sprawa Junyo doprowadzi mnie w końcu do zawału:
"Tak powaznie to oczywiscie kto chce do momentu ukazania się modelu może go kupić w przedpłacie. Informacja ta zniknęła ze strony bo to informacja gazetowa. W sklepie podana jest już normalna cena, jakby model był w ofercie.
Jedna ważna uwaga - model ukazuje się w bardzo niskim nakładzie - 420 egz. i praktycznie już się kończy.
Najprawdopodobniej kolejne duże modele będą dostępne tylko dla osób, które zamówią ten model wcześniej."

Ma być w marcu, ale trzeba zamówić już teraz w ciemno, bo nakład jest tak mały, że kiedy model się ukaże to już w zasadzie będzie już niedostępny, nawet gdyby był zupełnym knotem. Trzeba przyznać, że starategia obmyślana jest mistrzowsko.
W ten sposób modelarstwo staje się naprawdę emocjonujące !

W każdym razie zaryzykuję i również go sobię zamówię.

 
18-02-04 19:44  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Włodek, przeciez moje modele reprezentują podobny poziom, nie jestem nowym wydawnictwem ;-)
Jak zobaczysz za kilka tygodni taka strategia ma sens, bo dzięku temu mogą się ukazywać modele, które do tej pory szły by do szuflady.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024