FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
15-02-04 12:01  Nowa strona KF'a
Legionista   

Warto zobaczyć, jest już Junyo i Mutsuki, a w dziale download myśliwec Zero w skali 1:200 :)) Tylko nigdzie nie widze zapowiedzi nowego numeru KH :((
http://www.answer.pl

Better Dead Than Red

 
15-02-04 13:20  Re: Nowa strona KF'a
Nowotny   

Witam,

Pod względem cenowym Junyo pobił chyba rekord, najdroższy okręt z II wojny światowej, - 68 zł. Dochodzę do wniosku że modele z AH są naprawdę tanie. Co nie zmienia faktu że temat opracowania jest naprawdę ciekawy.

Pozdrawiam

Nowotny

 
15-02-04 13:37  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Skromnie tylko przypomnę, że ten model ma 24 arkusze A3 z elementami i nie jest to żadne wznowienie tylko nowe opracowanie.
Na przyszłość polecam korzystanie z przedpłaty - model kosztował 45 zł.
A przy okazji dyskusji o cenach, chyba czas przywyknąć do myśli, że za jakiś niedługi czas będą musiały one zrównać się z cenami europejskimi /chociaż nie oznacza to, że modele na zachodzie lekko nie potanieją/ - tak jak i inne produkty, np. samochody.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-04 13:49  Re: Nowa strona KF'a
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Napaliłem się początkowo na ten statek, ale niestety ze swojego kieszonkowego nie wyrobię. Szkoda myślałem że cena będzie okazayjna. Opracowanie na pewno stoi na wysokim poziomie, ale cena nie. Porównując np do Zuikaku lub Gambier Bay to jest ona wręcz druzgocąco przygniatająca. A jeszcze jak w maju dojdzie ten podatek...

 
15-02-04 15:07  Re: Nowa strona KF'a
Lop 

 

Wiem że w modelach nie chodzi o okładke ale o zawartośc środka, jednak w przypadku produktów tej firmy/wydawnictwa okładki są bardzo odpychające - nie podobają mi sie.
Takie są moje odczucia.
Pozdro :-)

*----o(O)o----*

 
15-02-04 15:23  Re: Nowa strona KF'a
Maniur 

 

A ja mam pytanie do KFa. Na sarej stronie wydawnictwa Answer było napisane, że przedpłata na Yunyo w wysokości 45 zł obowiązuje do 28 lutego. A teraz ta zmiana. Czy to trochę nie fair?? (Wczoraj czytałem starą stronę i była tam taka wiadomość.)

;)

 
15-02-04 15:38  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Towar promocyjny zostal wyczerpany ;-)
Tak powaznie to oczywiscie kto chce do momentu ukazania się modelu może go kupić w przedpłacie. Informacja ta zniknęła ze strony bo to informacja gazetowa. W sklepie podana jest już normalna cena, jakby model był w ofercie.
Jedna ważna uwaga - model ukazuje się w bardzo niskim nakładzie - 420 egz. i praktycznie już się kończy.
Najprawdopodobniej kolejne duże modele będą dostępne tylko dla osób, które zamówią ten model wcześniej.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-04 15:44  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Cene już zaktualizowałem do 45,00 zł, obowiązuje ona tylko do momentu ukazania się modelu.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-04 15:46  Re: Nowa strona KF'a
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Niski nakład wyjaśnia wysoką cenę ale nie mogę zrozumieć ciagłego ględzenia o tym, że jak wejdziemy do uni ( a uni do nos ) to ceny bedą zrównywać się z cenami unijnymi. Cena towaru jest zawsze taka żeby ludziska go mogli kupć bo w ptrzeciwnym przypadku towar bedzie leżał na magazynie. Jak chleb bedzie kosztował 50 PLN to ludzie zaczną spożywac ryż lub ziemniaki zwane także kartoflami i pazerni piekarze zamkną swoje interesy. Na szczęście lotniskowce mnie "nie grzeją".

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
15-02-04 16:04  Re: Nowa strona KF'a
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tempest, nie bede sie wdawał w głębokie tłumaczenia. Ceny modeli w Polsce już dawno powinny być takie jak w Unii. Tylko że u nas są kiepskie zarobki, ale to juz nie wina wydawnictwa czy przytoczonego piekarza! Co ja mam poradzić na to, że np. rosjanin zarabia kilkadzisiąt dolarów? Mam mu zrobić cenęproporcjonalnądo jego zarobków?
Prosty przykład - modele AH - ostatnia nowosc - 22 zł za niecałe 6 arkuszy z elementami. Junyo ma ich w takim porównaniu 48 - 48/6 = 8, 8 * 22 = 176 zł - jak to sie ma w stosunku do Junyo za 68 zł?

Podwyżka cen nie ma nic wspólnego z pazernością. Pretensje można mieć do tego, kto rządzi naszym krajem.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024