FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
02-07-09 10:02  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Już nie przesadzajcie!:-) Dzięki serdeczne za słowa uznania, model był klejony ładnych parę lat temu i już tak nie wygląda bo przeszedł kilka remontów ale czego tu oczekiwać po kartonie który zrobił kilkanaście tysięcy kilometrów. Mimo to stoi w gablocie i prezentuje się jeszcze nieźle mimo przejścia na emeryturę:-D Teraz czas spędzam przy Yamato, trwa to już bardzo dlugo ale efekt zaczyna być widoczny.Zapraszam do relacji z tego modelu, mam nadzieje, że w weekend uda mi się zrobić kilka ciekawych fotek tego pancernika.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=95766&t=95766&filtr=1

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
02-07-09 10:11  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

No Witek. Nie bądź taki skromny. Przecież Twój Yuki wygląda naprawdę imponująco. Na dodatek zdobył kilka nagród, co wybitnie świadczy o jego jakości wykonania. Bardzo fajny model. A to co wyczyniasz z Yamato to już skrzywienie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam serdecznie

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
02-07-09 12:40  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Hallo Witku
To mila niespodzianka,ze Twoja R/G jest znowu na Forum i to calkiem wysoko.Pierwszy raz widzialem ten model na wystawie w Porabce (zdobyles 2 lub 3 miejsce ??) ,potem mase zdjec ,wlasnych i na forach,i co robie teraz ?.........klik,klik i klik................mozna ogladac bez konca,i ciagle odkryc cos ciekawego............klik,klik.................moj HMS Brissenden czeka na skonczenie ,a ja.............klik,klik.Jak pisal Hanys w swojej relacji z budowy Yukikaze "taki nie wielki okrecik"......a tyle mozna z niego wycisnac i taki efekt osiagnac !! ladnie ,ladnie.Pozdrowienia Krzysztof.
P.S zapytam Witku jeszcze o nitke do olinowania,bo Twoja taka cienka i ladnie naciagnieta bez wloskow !?.....co to jest ?
Ja mam ta ,jak by gumke.....super do klejenia i zawsze dobrze naciagnieta,ale jak nie uwazam z naciagiem ,to mi rujnuje maszty.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
02-07-09 14:26  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dziękuj Wam raz jeszcze. Hanys przy Yamato to faktycznie po tym modelu trzeba będzie chyba się leczyć.:-)
Krzyśku olinowanie całe w Yukikaze jest robione z drutu z jakiegoś uzwojenia jest tak cieniutkie, że nadaje się idealnie. Gumkę która ty używasz ja zastosowałem tylko po ostatnim remoncie do olinowania pionowego masztu ale dla mnie była zbyt gruba i rozdzieliłem ją na cieńszą..

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
02-07-09 14:52  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
CO ZROBILES Z TA CIENKA GUMKA ????? musialem to przeczytac trzy razy !!! Oj ,oj cienki jestem.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
02-07-09 16:47  Odp: [Relacja/Galeria] Yukikaze
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Krzyśku najnormalniej w świecie rozdzieliłem tak jak sie rozdziela linke stalową. Najgorzej jest zacząć, ale można naciąć skalpelem, w trakcie rozdzielania należy uważać ponieważ gumka się skręca! Życzę powodzenia :-)

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024