FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 23Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 
15-01-24 10:34  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szanowni Panowie Oglądacze, dołączając do chóru zachwyconych,
chciałbym zwrócić uwagę Szanownych Panów na zdjęcia tego modelu.

Ostre i wykadrowane, widać co ma być widać.

Zwracam sie z apelem, oprócz mlaskania i szczęk zbierania bierzcie przykład Panowie !

Litości ! kadrujcie chociaz, te niewyrazne i z daleka, segregujcie do kibla a nie na Forum !


no tera to se nagrzebałem, zaraz mie tu zjedzą

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka




Post zmieniony (15-01-24 11:37)

 
15-01-24 10:52  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Brystol zgadzam sie z Toba w pełni. Relacje StuGa nie tylko się świetnie czyta ale też świetnie ogląda. StuGu świetnie rozumie, że modelarstwo opiera się w dużej mierze na bodźcach wizualnych i przykłada się do robienia świetnych fotek. StuGu szanuje przeglądających jego relacje. Bądźmy jak StuGu :-)

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
15-01-24 11:33  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

i jeszcze jedno, w przeszłości, w różnych wątkach było tu słychać wymówke "ja modelarz a nie fotograf"

To już dawno sie zbyło, dzisiaj byle gimbus potrafi swoja morde ostro i wyraznie wstawic do sieci.

zdjecia tutaj pokazane robione są canonem z 2005 roku, nie trzeba mieć ino chcieć

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka




Post zmieniony (15-01-24 11:37)

 
15-01-24 14:43  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

O ja Cie... kosmiczne te gąski :)

 
15-01-24 14:49  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Zdarzyło mi się raz pod wpływem nie ukrywam Twoich relacji zrobić samodzielnie od podstaw (znacznie, znacznie prostsze) gąsienice co przypłaciłem budzeniem się w nocy z krzykiem, depresją i nieudaną próbą samobójczą przy pomocy ostrza AK 3 ;-)
Z tym większym więc podziwem a nawet nabożną czcią oglądam przedstawione tu efekty Twojej pracy
bo krótko mówiąc....przekracza to k.....a ludzkie pojęcie! :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
15-01-24 17:05  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Długo kazałeś czekać na kolejną aktualizację, ale było warto. No i to , co pokazałeś pochłania czas...
Co do zdjęć - właśnie, są najwyższej jakości!
Ale takie można wykonać obecnie niemal każdym nowym smartfonem, ba! można je jeszcze dopieścić...
Trzeba tylko chcieć, a nie szukać wymówek...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
06-02-24 17:33  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Chyba ze względu na nabyte kompleksy przy oglądaniu tej relacji przestanę kleić modele...Efekty i precyzja powalają!!!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
06-02-24 20:42  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Nie mam pytań, to co tu się wyprawia to jest magia... Znaczy Stug :D

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
06-02-24 20:59  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A już myślałem, że aktualizacja relacji...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
06-02-24 21:00  Odp: [Relacja] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

no ja też...

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 23Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024