FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 27 z 63Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29  ->  => 
10-06-22 13:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Błyskawica z WAK-u będzie wyglądała tak:

 
10-06-22 13:26  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

W Gromie oczywiście brakuje burt na długość? No i oczywiście w obu (Błyskawica, Grom) są poprawione siatki burty, co by się pięknie na szkielecie wykładały?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
10-06-22 14:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Ceva, wottek podawał nieco wcześniej, że jeśli chodzi o ORP Grom - cytuje:

" Jest to poprawiony projekt Pana Nowaka, który ukazał się kiedyś w Answer. Autor podał także na fb że niedługo w WAK będzie Błyskawica."

Zatem jeśli ORP Grom jest poprawionym wydaniem, to wydaje się więc niemożliwym, aby ORP Błyskawica nie została poprawiona. Tak wiem pewności nigdy mieć nie można na 100%.

Czy WAK też planuje wydać ORP Grom w waloryzacji MD :) ? czy raczej trzeba brać wydanie z MM.

--

Post zmieniony (10-06-22 14:21)

 
10-06-22 14:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zakupiłem właśnie w empiku tegoż Groma, na oko wygląda ładnie, czysty druk, bez babrania jakimiś pseudo śl
adami "eksploatyjcymi" rdzą czy innym gumnem.
Karton miękki, ino zwijać.

Jeśli rzeczywiście ktoś poprawił niepasowalności ze starego wydania, to cycuś.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
10-06-22 15:23  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
kari   

... malowanie ok, ale taki 'brudzing' to może mieć stojąc przy molo kilka lat ;-), a nie intensywnie pływając :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
10-06-22 15:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

kari--> tzn. za mało, czy za dużo?;)

 
10-06-22 16:21  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

model zanabędę, bo mam tylko pioruna z polskiej floty a co do "brudzingu"...
jedni to lubią, drudzy mniej, ja należę do tej drugiej grupy ;-)
po drugie, taki "brudzing" wg. mnie, powinien mieć swoje uzasadnienie i udokumentowanie, bo jak na razie, to jest to raczej, taka "wolna amerykanka"
i wizja rysownika/autora projektu ;-)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
10-06-22 16:54  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
kari   

Marcin ...wydaje mi się, że za dużo (zbyt intensywne)... żeby nie było, że od razu narzekam; ... piszę bo wiem jak dużą uwagę
zwracasz na takie szczegóły, przede wszystkim zbyt mało 'rdzawki', nie znaczy to, że ma być od razu brązowo czy
pomarańczowo; ... jeżeli chodzi o jednostki pływające to a zacieki powinny mieć przewagę tych kolorów, druga rzecz
to pionowo spływające zacieki; (tak jak jest to pokazane na przykładowych arkuszach) występują one podczas wielomiesięcznego postoju,
... na okręcie czy statku zacieki powinny 'patrzeć' (być skierowane) nieco w stronę rufy (to naturalny spływ wody
morskiej podczas np. pływania np. w wysokiej fali)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
10-06-22 17:30  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tak jak sobie przeglądam zdjęcia różnych niszczycieli Royal Navy, to jakoś bardzo nie pasuje mi czcionka w numerze H34 z modelu , szczególnie 3 na rufie. Tak jakoś nienaturalna, word-owska... Z tego co się opatrzyłem, to dla mnie ogonki były mniej "pozakręcane"

--
wydawca przez małe "w"

 
10-06-22 17:35  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A co w zapowiedzi w MM?
Następny będzie Vittorio?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 27 z 63Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024