FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
15-04-21 18:51  [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4

Dość długo czekałem na ten model zanim się ukaże, później wahałem się czy kupić, ale koniec końców dotarł dziś do mnie. Wrzucam więc kilka arkuszy i zapraszam do dyskusji znawców tematu. Okładka jest mega, opracowanie Dariusz Wandtke, graficzna waloryzacja Marcina Dworzeckiego robi wrażenie. Sam jestem ciekaw jak będzie ze sklejalnością, model korci mnie bardzo, jednak obiecałem sobie że po King Tigerze zacznę 11-kę Skalskiego od Hala.

--
pozdr, Radek

Odpowiedz na tę wiadomość 

15-04-21 21:37  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10

Wieża wydaje się zbyt kanciasta, patrząc na rysunki i siatki części. No i ten nieszczęsny tylny okrągły właz do przedziału transmisji- jest umieszczony w osi czołgu, a powinien być przesunięty w stronę prawej rury wydechowej. Rzecz raczej nie do poprawienia bez erraty lub doboru idealnego retuszu. Tyle da się coś powiedzieć z tych zdjęć, reszta wyjdzie pewnie przy sklejaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1