FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 55Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
02-02-21 19:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 5
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

...i cały czas te mega krechy jako znaczniki osi symetrii...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
02-02-21 20:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak ktoś ma ochotę, to jest dostępny darmowy projekt samolotu Convair F2Y Sea Dart, w skali 1:33 oczywiście:

https://yadi.sk/i/3gXVOFLJl3SIyg

a tutaj relacja z projektowania i budowy: https://only-paper.ru/forum/83-24846-1


Rafael nie wiem czy to tylko przypadłość mojej przeglądarki, czy ogólny trend, bo nie mogę pobrać nic bez przejścia jakichś dziwnych procedur rejestracyjnych, na które mam ostatnio lekkie uczulenie. Albo ja coś robię źle? :-(

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
02-02-21 21:08  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Chopin - to jest już nas dwóch :(

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
02-02-21 21:24  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

ja tam pobrałem bez problemu

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
02-02-21 22:03  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Widzę na pierwszej stronie coś takiego:
[z] HMS Queen Elizabeth - 1:200 (Answer)

Gdzie mogę znaleźć jakąś oficjalną informację o tej zapowiedzi?

 
02-02-21 22:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Chopin, u mnie na Win8.1/Firefox najnowszy wszystko śmiga. Podesłałbym plik, ale toto ma 25 MB i jest problem z wysyłką jako załącznik...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
03-02-21 00:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
skarczew   

Convair F2Y Sea Dart dla zainteresowanych do ściągnięcia z mojego DropBoxa:
https://www.dropbox.com/s/vik19sczp289uq3/NA012021.pdf?dl=1

 
03-02-21 00:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

@ wieslaw_

Najwyraźniej wydawnictwo ANSWER zamówiło u grafika okładkę, która przedstawia pancernik HMS Queen Elizabeth w kształcie po jego gruntownej przebudowie (kadłub bez kazamat, uniwersalna średnia artyleria, powiększona wieża dowodzenia). Niewielki ten obrazek można znaleźć w mozaice okładek publikowanej zwykle na rewersie świeżo wydanego modelu spod znaku ANGRAF (ja wyłowiłem go na okładce modelu wagonu 401 Ka Gags-t). A propos - wśród innych okładek można wypatrzeć okładkę wagonu 401 Ka Gags-t bez brzózek na pierwszym planie - czyżby edycja specjalna...?

Większość tych okładek z mozaiki przedstawia modele już wydane. Niektóre okładki prezentują modele zapowiedziane (czasem już dość dawno temu, jak np. wagon 112A), a już całkiem nieliczne służą najprawdopodobniej do samodzielnego wypatrzenia i ewentualnego wszczęcia dyskusji - lecz bez oficjalnej zapowiedzi ze strony wydawcy. Właśnie do tych ostatnich, moim zdaniem, należy HMS Queen Elizabeth w formie "last minute".

 
03-02-21 07:03  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 10
 

O na tej okładce wagonu 401 Ka Gags-t jest jeszcze F-18, znajomy wysłał mi zdjęcie.

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
03-02-21 18:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

skarczew wielkie, wielkie dzięki :-) Już pobrane :-)

Rafael już jakiś czas temu zauważyłem, że w zależności od kaprysów OS ver. przeglądarka, różnie działają te serwery do przesyłania/przechowywania plików. Jakiś czas temu nie miałem problemów z yadi.sk, a teraz ni z gruchy ni z pietruchy...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 55Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024