FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 15Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
10-12-20 08:18  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

ID 1187, data rejestracji 25.03.2005. Mysia wieża w Kruszwicy i szukanie krasnoludków + nocne zwiedzanie melexami we Wrocławiu zaliczone ;-)
Stare dobre czasy

--
KMH Sokół Radom

 
10-12-20 09:05  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Poczułem się ciut stary ;-)

ID=8
data: 2002-05-16 13:43:49

O forum dowiedziałem się chyba z usenetu pl.rec.modelarstwo, ewentualnie z modelarstwo.org.pl
Szmat czasu, ale jakże wspaniałego czasu! Wystawy, spotkania, wspaniali ludzie.
Podziękowania i pozdrowienia dla Wielkiego Założyciela! ;-)
Nie piszę już jaki czas, ale czytam. Kiedyś wrócę :-)
Pozdrawiam wszystkich!

 
10-12-20 10:34  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

ID 3137, zarejestrowałem się 25 kwietnia 2007...
Na forum trafiłem na przełomie 2003-2004, jak dziś pamiętam jakie piorunujące wrażenie zrobił na mnie silnik od PO-2... i tak sobie od czasu do czasu oglądałem co tu się wyrabia ;-),ale to było w czasach gdy sklejanie na liście moich priorytetów było gdzieś daleko... w końcu w 2006 trafiłem na Bismarcka z Małego Modelarza i już nie było odwrotu... DZIĘKUJĘ Wam za nawrócenie! ;-)




...a Bismarck... no cóż, ciągle niesklejony ;-)

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
10-12-20 12:52  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Cześć,

Z tego co zaobserwowałem to wpis "Forumowicz objawił się na Forum " dotyczy pierwszego posta na forum, a nie daty rejestracji :( Często są to zbliżone daty, ale nie zawsze....

Pewnie tak jak większość dużo wcześniej śledziłem forum, ale pierwszego posta popełniłem w dniu 2005-10-19 :) (ID 1543)

pozdrawiam

 
10-12-20 16:42  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

ID=369, pierwsza galeria w 2003 roku. Szmat czasu !
Z tej okazji pozdrawiam wszystkich uczestników Forum.
Życzę nieustającego zapału do modelarstwa kartonowego i ciekawych modeli.

Zdzisław

 
10-12-20 17:06  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Jako forumowy czytacz oglądacz pojawiłem się prawie na początku, bo w połowie 2002 roku. Lecz jako aktywny składnik tego portalu dopiero w 2007 kiedy to odważyłem się pokazać swoje wypociny :-). (id:3323)

Pozdrawiam Paweł

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
10-12-20 17:21  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Edekyogi 

 

StuG napisał:

> (...) zastanawiać się, dokąd to wszystko zmierza
> --
Niesamowite tempo rozwoju elektroniki doprowadzi do tego, że jakiś Dexter-modelarz założy sobie na głowę takie hełmo-gogle do wirtualnej rzeczywistości, ściągnie apkę z odpowiednim modelem (legalną albo piracką) i machając łapami w powietrzu będzie "wycinał", "smarował" klejem, "łączył", "dociskał" i "pozostawiał" do wyschnięcia. Ciekawe jak taki program będzie uwzględniał wirtualnie technologiczne "chwyty" modelarskie, jak np. formowanie na słynną "ślinę modelarską"?

pawelecd napisał:

> (...) (id:3323)
> --
Równo 200 numerów przede mną (ID: 3523) :-))

Post zmieniony (10-12-20 17:26)

 
10-12-20 18:20  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Kurcze, pamiętam początki, a jakże. Było wtedy jeszcze forum "Gryf Hobby" ("żółte", albo tzw "jajecznica"). O jednym i drugim dowiedziałem sie z czasopisma " Kartonowy Fan", koło roku 2002.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
10-12-20 22:17  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
moskit   

Witajcie, ID 1604, rejestracja 19.05.2005. Na Forum trafiłem identycznie jak kolega Korsarz. Na Gryf Hobby robiłem zakupy u p. Bogusława Czyżyńskiego, a Kartonowy Fan był chyba wtedy jeszcze "wkładką" w Model Fanie. No i ten Internet z "tepsy" - modem podłączony pod telefon stacjonarny. Nie dość, że cierpliwości wymagał więcej niż sklejanie modeli, to jeszcze musiałem "liczyć i szanować" impulsy, żeby nie przegiąć z rachunkiem za telefon. Co by nie mówić wspaniałe czasy...

 
10-12-20 23:46  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
urbek   

A u nie numerek 34, czyli wynika że jestem z Wami dość długo mino że mnie nie "słychać" na forum :-) Ale jestem i podziwiam Wasze prace. Pamiętam dawno temu jak w Kielcach były konkursy modelarskie które organizował Frytek (dobrze pamiętam że to on je organizował??).

--
Pozdrawiam
urbek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 15Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024