FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 22Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
03-01-21 12:01  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam w nowym, wspaniałym roku ;). Do wykonania jako opcja (tylko dla chcących) instalacji paliwowej (niebieska), olejowej (czerwona) plus rura z gorącym powietrzem do odmrażania wiatrochronu (zielona).



Post zmieniony (04-01-21 12:17)

 
04-01-21 09:29  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

kurde, niezłe sadomaso się zapowiada ;-)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
08-01-21 01:14  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
marcco.life   

Kilka samobójstw murowane... 😁

Post zmieniony (08-01-21 01:15)

 
08-01-21 07:56  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
yak   

Yak źle skleisz kable to nie wystartuje :-)

 
08-01-21 11:39  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
kari   

... a może by tak "żbika" wydać w 1/24? ... wtedy ta cała drobnica i plątanina przewodów nie odstraszałaby potencjalnych nabywców ;-)
ps. zapowiada się naprawdę smakowity kąsek :-) nawet w 1/33 ;-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
08-01-21 20:02  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Marcin, prośba moja jest taka. Nie zapętlaj się w historię i przewodziki. Nie projektuj modeli dla rowina i laszlika. Chłopaki sobie poradzą z techniczną historią.
My chcemy ładnych graficznie no i zgodnych historycznie papierzaków do sklejania nie replik.

 
08-01-21 20:19  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Już o tym pisałem wcześniej. Nic w metodologii projektowania się nie zmienia. Wildcat ma odsłoniętą osłonę akcesoriów i te bebechy po prostu widać. Pretensje proszę kierować do konstruktorów Grummana. Druty są zrobione jako opcja, nie trzeba ich kleić.

Na pocieszenie, Hellcat ma normalną wnękę podwozia.

Post zmieniony (08-01-21 20:25)

 
08-01-21 21:18  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

A ja oczekuję właśnie tak zaprojektowanych modeli. Żebym tego wszystkiego nie musiał szukać w internecie, bo tego nie lubię i zabiera mi to czas.
Dla mnie celem modelarstwa jest upodobnienie modelu maksymalnie do oryginału a to właśnie bardzo zbliża całą zabawę do tego celu.
Może być przecież jako opcja - metoda już nie raz z powodzeniem stosowana, np. numeracja w innym kolorze, dodatkowe części jakoś wyróżnione.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
19-01-21 17:26  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Vin cent   

Dla mnie idealny model do standardu, wszystko ma ;-). Klapy będą z możliwością otwarcia czy tylko zaznaczone na skrzydłach?

 
19-01-21 19:43  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Powierzchnie sterowe nie będą osobne. Nie chcę zbytnio komplikować modelu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 22Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024