FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-01-15 15:52  [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zbin speszjal for ju ze śmigiełkiem :-P

Za oknem taka kicha, że aż się nic nie chce. Mogło by wreszcie dowalić śniegiem, to wziąłbym aparat i ruszył się na plenery zimowe. Niby w górach powyżej 600m.n.p.m. Zima gości na dobre, ale... jest ale ;-) Trochę samemu mi się nie chce tyle kilometrów jechać, a i treking w samotności optymizmem nigdy nie napawa. Krzysiek ma teraz dzieciaka na głowie i ciężko mu się wyrwać. Iza ciągle tylko w pracy siedzi, albo odsypia. Chłopaki z ekipy ADHD-owców już dawno się przesiedli na Alpy, i gdzieś maja nasze góry. Byłe kochanki i nałożnice... wiadomo ;-) Tym bardziej, że się jest z kimś w związku ;-) (są z tym też związane inne niedogodności: jak podrywać piękne Czeszki na szlaku, gdy się ma kobitę u boku lub wydzwania co 5min.). Aaaa... Zapomniałem o albumie który trzeb złożyć na wczoraj, a idzie mi to jak krew z nosa.
… To skleimy se model :-D

________________________________________________________________________________

WAK Extra nr 4/2006 ”Słynne Polskie Myśliwce: F-16C Jastrząb i P.11c” w skali 1:80

Okładki modelu nie pokażę, bo nie ma. Sklejony w jakieś 4 wieczory. Retusz zrobiony moimi ukochanymi akwarelami. Strasznie mi przypasowała ta technika! :-) Prosto. Przyjemnie. Schludnie. Nie mając innego wyboru, do łączenia części stosowałem klej typu BCG, co zresztą widać na zdjęciach, bo powyginało mi całość w ósmy paragraf. Gdybym sklejone połówki dłużej trzymał pod prasą (nawet kilka dni, do całkowitego wyschnięcia kleju), może by tego nie było. Całość myślę prezentuje się chyba nieźle. Ponieważ nie chce misie już dłużej klepać po klawiaturze, to proszę sobie popatrzeć na zdjęcia ;-)

Z przyczyn technicznych, link do galerii zewnętrznej. Inaczej już galerie nie będą prezentowane prze zemnie.

PS: Tak, mam zamiar zrobić małą rewoltę. La muerte o la revolución! ;-D

PS II: Dopiero na zdjęciach widać gdzie są ubytki w retuszu. Poprawi się (oczywiście, że nie samo. Same to robią się wiry, bałagan i wąsy rosną).

PS III: Modelik jest tak mały, że o sklejeniu przez małe rączki, bez pomocy osoby starszej i zaprawionej w bojach, można zapomnieć.

Aktualnie model znajduję się w zbiorach Muzeum papírových modelů Police nad Metují.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (31-08-20 22:50)

 
25-01-15 16:03  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

O jest śmigiełko i samolocik z tym wiatraczkiem wygląda dużo lepiej ;-)

 
25-01-15 19:32  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

I to też jest modelarstwo! Przynajmniej dla mnie.
Gratuluję!
Też skleiłem dla wnuka ten samolocik - pracy na kilka godzin, frajda duża, zabawa przednia a sam modelik już dawno poległ.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
25-01-15 19:40  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Co tam jeszcze trzymasz w zanadrzu Rewolucjonisto ? :)

 
25-01-15 20:39  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pewnie F-16

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
25-01-15 20:49  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

O "Jastrzębiu" Chopin wspomniał w tekście.Ja się zastanawiam czym jeszcze sypnie z rękawa ?

 
27-01-15 18:41  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zbin do usług ;-)

Winek grunt to dobra zabawa z przytupem :-)

Propeler pewnie tak ;-)

rodrus mam chyba wszystko co ukazało się drukiem przez ostatnie 10lat ;-) Ale na tym nie poprzestanę ;-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-01-15 19:44  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No to dawaj następne !!! :)

 
27-01-15 20:08  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

rodrus najpierw trzeba skleić :-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-01-15 20:22  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL P11c WAK Extra
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No to ja nie rozumiem na co Ty czekasz ? :)) Wycinaj,klej i pokazuj :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024