FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 16Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
01-02-21 18:30  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Brakuje zębów na jedną gąskę bo ogniw jest 270 I zębów 270 a po dwa zęby na ogniwo ?

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
02-02-21 12:07  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Piotrze, zębów laserowo wyciętych jest dokładnie 270 sztuk (1 pasek) natomiast ogniwek ja mam w wycinance 276 szt (tych laserowych nie liczyłem bo mi się nie chciało :) ). Na jedno ogniwko powinieneś przykleić 2 zęby. Tak czy inaczej brakuje ci jednego paska laserowo wyciętych ząbków na ogniwka gąsienicy. Pozdrawiam, Adam.

 
12-02-21 20:46  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 




Muszę czekać na zęby brakujące więc się bawię w detale.Maska przeciwgazowa obcięty palec z gumowej rękawiczki, motyw z filmu nie mogłem się powstrzymać żeby sobie nie zrobić w końcu w wycinance są futerały.

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
12-02-21 21:22  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
marcco.life   

szczeka mi opadla a w Chinach napewno slyszeli/poczuli. Czysciutko precyzyjnie z pomyslem i polotem. Wspaniala konserwa w wlasciwych rekach

 
12-02-21 22:55  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Rewelacyjne wykonanie. Wygląd modelu obłędny. Chyba bym się zdecydował na żywiczne gąski albo mocno przyłożył do laserów by nie zepsuć super efektu. Widziałbym ten model na jakiejś dioramie. To jeszcze bardziej pogłębiłoby fantastyczny efekt Twojego wykonania.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
13-02-21 06:56  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Maska robi robotę ;-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
13-02-21 21:54  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziękuje panowie .Pod model zrobię podstawkę z imitacją podłoża mam sporo piasku drobnego(morskiego) próbuję go jeszcze bardziej rozdrobnić ,mieląc w starym młynku do kawy I jak narazie daję dobry efekt .

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
14-02-21 20:25  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dalsze prace nad dodatkami lina stalowa z przodu pojazdu zakupiona od piterpanzer .Oraz skrzynka drewniana z wycinanki przymocowana liną jutową zrobioną z sznurka który opalam z drobnych włosków i potem maluję



--
Ile ludzi tyle zdań.

 
14-02-21 22:59  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzięki Piotr za technikę, którą pokazujesz podczas budowy.

 
20-02-21 22:55  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dalej czekam na ząbki do gąski ,ale podobno są już w drodze ,więc się bawię w podstawkę pod tanka ,odlałem ją z gipsu na podłożu piach z Bałtyku dokładnie przesiany na plaży przez dzieciaki .Osobiście zmieliłem go w młynku do kawy z PRL-u ,na podstawce ubarwiłem pigmentem ,wyrwa rów zrobiony z ziemi może posadzę tam jakąś palmę ale to na razie plany.Kanistry pomalowane chińskim aero nie mam wprawy wyszły jak wyszły.




--
Ile ludzi tyle zdań.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 16Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024