FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 27Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
22-03-21 21:00  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Poezja!
Rozumiem, że ta druciarnia na rufie to do tentu?

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
01-04-21 15:23  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

@Kruszyna, tak się wydaje się, że to pod namiot.

Kolejny mały kroczek, nie ma za bardzo czego opisywać, ponieważ sponsorem dzisiejszego odcinka są "ksynecki" na pestki do 25mm. W sumie 29 sztuk. 10 niskich i 19 normalnego wzrostu: ] Część ledwo się upchnęło, stanowiskami aa raczej nie dałoby się obracać.

Kolejne, nie wiem, pewnie coś wybiorę, nadal mam wiele braków: ]





i całość

 
01-04-21 18:25  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Paweł B. 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No, no. Model zaczyna wyglądać "niszczycielsko".

 
02-04-21 10:57  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Świetne zdjęcia - bardzo klimatyczne i dobrze przedstawiające Twoją znakomitą robotę.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-04-21 11:59  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Pięknie się prezentuje ta Shimka, detal mnie rozwalił.

 
03-04-21 23:40  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
ADI   

Co model to piękniej szacun kosmito.

 
03-04-21 23:54  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Miazga.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
04-04-21 21:40  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Jak prawdziwy...
Szacun.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
06-04-21 15:22  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Dziękuje Pany za pozytywny odbiór. Natomiast gdyby ktoś jednak miał jakieś 'ale' to też chętnie bym wziął je pod uwagę: ]

Co do updejta, to wykańczam, tzn planuje zacząć jednak czyścić, nadbudówka po nadbudówce z pozostałości do wykonania, bo jak już wcześniej zaznaczyłem, nie mam jeszcze w pełni skończonego ani jednego fragmentu tego niewielkiego okręciku. Co też dla mnie jest nową sytuacja, bo dotychczas starałem się sumiennie czyścić tematy od A do Z, a nawet Ż: ].

Tak więc, nadal pozostajemy na rufie i śródokręciu. Wykonałem stanowisko reflektorowe i rozpocząłem walkę z tylnym masztem, który na ten czas jest jedynie wetknięty jak patyk w G. i pozuje do zdjęcia. Model przykrywam folią w celu ochrony przed kurzem i byłoby szkoda, gdyby coś znów się urwało podczas ściągania tejże foli: ] Z szkód moge wymienić kilka razy pourywane drobiazgi z tych potrójnych AA, urwałem dysze systemu zasłony dymnej na rufie i wiele innych drobnych sytuacji klasy JPKM znów: \.

Co do postępa, mam błąd w antence z kółkami obok reflektora, tam w tym kółku nie powinno być tej pionowej części, niestety za późno się zorientowałem. Sam reflektor 90cm został przeszczepiony z innego opracowania, bo ten wycinankowy to czysta fantazja. 'Ksynecka' jedynie uzbrojona z druciarnie. Natomiast jeśli chodzi o maszt, hehe, troszkę było walki. bo za bardzo nawet nie ma jak tego złapać, aby czegoś nie urwać albo nie powyginać. Wszystko zgodnie z projektem + elementy pasujące do mojej wersji z tonięcia. Antena z laserów, lampki to żyłka pomalowana akwarelką nadal zachowała półprzezroczystość. bloczki fi o,8mm, ze stopniami drabinki miałem trochę jazdy i tyle, ahhh góra celowo jeszcze niepomalowana.

Obecnie zastanawiam się nad wykonaniem relingu, to chyba będzie odpowiedni moment. Ale decyzja jeszcze nie zapadła.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za wsparcie






Ahhh zapomniałbym, tu też widać grubego bubla. Chodzi o tych 6 przewodów wyciągniętych w górę, nie wiedzieć czemu skrzynkę po prawej przykleiłem w miejsce tych, że przewodów zamiast zdecydowanie bardziej w stronę krawędzi nadbudówki i okazało się, że nie mam miejsca na te rurki. Więc se wykoncypowałem, że upchnę je w tym oto miejscu. Niby coś probowałem wycinać skrzynkę, ale szybko się poddałem, bo nawet nie ma dojścia do niej z nożem. Więc tak już pozostanie... raptem jeden z wielu błędów: ]


Post zmieniony (06-04-21 15:31)

 
06-04-21 19:26  Odp: [R] Shimakaze MH 1:2oo
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam
Pociskasz Panie maksymalnie , niesamowity full wypasik się szykuje, w podstawowej konfiguracji model jest wymagający, a tutaj jeszcze kupa rzeczy dołożona ,podziwiam, podziwiam
Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 27Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024