FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-05-14 13:52  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Przyjedź, zobaczysz ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-05-14 14:59  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Chętnie,ale za daleko dla mnie.

 
02-05-14 15:28  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma lasami mieszkał sobie krasnoludek. Pewnej niedzieli wstał wcześnie rano, przeciągnął się i powiedział - k***a, jak ja mam wszędzie daleko.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-05-14 15:36  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Znam podobną bajkę o krasnoludku z czasów wojska,ale tu nie zacytuję - dużo łaciny. Po za tym mi nie chodzi o samą odległość,a o koszta. Aktualnie jestem na ''utrzymaniu''ZUSu. Naprawdę chętnie bym przyjechał i Was poznał,ale na razie jest to dla mnie niewykonalne.

 
02-05-14 16:02  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Zawsze przed zlotem ogłaszamy "bank przewozów", w którym ogłaszają się osoby potrzebujące transportu i ci, którzy dysponują wolnymi miejscami w samochodach, czasami udaje się połączyć oferty.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-05-14 17:05  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Rodrus, jak jesteś na emeryturze to prawdopodobnie kwalifikujesz się do KARTONOWYCH DINOZAURÓW.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-05-14 17:15  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

-Ostoja,nie jestem na emeryturze tylko na świadczeniach rehabilitacyjnych (mam uszkodzone kolano),ale złożyłem papiery na rentę.Czekam na ''zaproszenie '' do ZUZu.
-Rajkub,a o tym nie wiedziałem.

 
26-07-14 16:10  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W pierwszym poście pozwoliłem sobie dodać małą niespodziankę . Nie wykluczam kolejnych takich.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
26-07-14 17:39  Odp: [Galeria] Ratusz Wrocławski 1:200 (prototyp) Zapowiedź z WAK
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A gdzie kwiatki w oknach i tuje przed wejściem ?! Po za tym Fajny Kawał Kartonu :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024