FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-04-15 11:45  [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Najtajniejsze z tajnych, ściśle tajne służby, skompromitowane wyciekiem ściśle tajnych informacji w postaci ściśle tajnej fotografii,
zostały zmuszone do ujawnienia ściśle tajnych materiałów, na temat przeprowadzanych ściśle tajnych operacji, ściśle tajnej obserwacji, wrogich grup paramilitarnych.

Z przyczyn technicznych, link do galerii zewnętrznej. Inaczej już galerie nie będą prezentowane prze zemnie.

Podczas ściśle tajnego śledztwa, ustalono przyczyny i zatrzymano niesubordynowaną jednostkę, która została rozstrzelana na miejscu, ciało spalone a prochy rozsypane w ściśle tajnej lokalizacji. Pozostałe informacje są tak ściśle tajne, że nawet ściśle tajne służby mają do nich ograniczony dostęp. W związku z powyższym, na wszelkie pytania, zgodnie z ściśle tajną procedurą, najściślej tajne służby ustosunkują się i za dwa lata dadzą wykrętną odpowiedź.

Dla zainteresowanych i leniwych, odtajnione do tej pory, ściśle tajne akta ściśle tajnych służb:

''FLUGZEUGWERK”

''KAMIENICZKA”

''STODOŁA''

''HANGAR 18''

Jak zwykle ściśle tajne służby zastrzegają sobie możliwość zmiany i/lub uzupełniania powyższej dokumentacji bez podania przyczyn i terminu.


I uprzedzając pytania:
-> Tak jestem p....lony, że robię takie rzeczy.
-> Świrem być marzyłem od kołyski
-> Podoba mi się to co robię i w głębokim poważaniu mam czy innym też (no może nie do końca, ale upraszczając sprawę "tak").
-> Może kiedyś jak dożyję to zrobię dioramę w kolorze.
-> Nie wiem co będzie następne i czy w ogóle będzie.
-> Jeżeli mogę coś zrobić bez kosztów to po co mam przepłacać.
-> Inspiracji jest aż nadto w koło.
-> Zamiast "oklasków" proszę o talony na paliwo lub przelewy na konto :-D Pięknymi kobietami też się zaopiekuję właściwie ;-D I nie musi być to wzorzec Pameli Anderson. Bynajmniej. Mogą być czarnoskóre, Azjatki i mulatki :-) Rasistą nie jestem.

Aktualnie diorama znajduję się w zbiorach Muzeum papírových modelů Police nad Metují.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (17-06-20 21:41)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Chopin 3240 25-04-15 11:45
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
OSTOJA 88 25-04-15 12:49
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
rodrus 92 25-04-15 13:05
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Paweł63 87 25-04-15 22:40
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Borowy 102 26-04-15 10:36
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Primo 98 26-04-15 14:47
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Chopin 118 27-04-15 19:18
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
marek1 110 27-04-15 20:55
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
OSTOJA 101 29-04-15 08:16
 Odp: [Galeria] ''Zarážadlo”. Tajny projekt ''projektu'' cz. V  nowe
Chopin 97 29-04-15 17:16

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024