FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
13-07-20 23:22  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

El_paw - gratuluje, wyszedł fajnie. Cieszę się, że dołożyłeś starań dorabiając brakujące detale i poprawiając błędy opracowania.

Grzesiu - nowa ausf. J z GPM, kolejna kopia nieudolnego ausf. H. Dodali ekrany siatkowe, późne wydechy, jakieś tam malowanie i jest J. Po najmniejszej linii oporu. Szkoda, że nawet ta H, to nie jest H ;-) Dla mnie nadal nie ma na rynku porządnego Panzera IV. Czas wziąć sprawy w swoje ręce ;-)

 
14-07-20 08:54  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Jest moc. Model wyszedł świetnie. Gratuluję

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
14-07-20 13:42  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Elegancki model, gratuluje!, To co teraz PZ III DAK do kompletu?

 
14-07-20 18:22  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Wykonanie super mimo licznych niedoróbek w samym modelu, a tempo jak dla mnie szał. Co do modeli "czwórki" z GPMu to już szkoda słów - jedyny plus to że jet sporo malowań do wyboru dla klejących w standardzie ale niestety wszystkie niby wersje to jedynie lekkie przemodelowania Ausf.H...
Przemek W.: Screen powyżej wygląda powalająco - szkoda tylko że Ausf.J, a nie młodsza wersja (D-F) i tym samym nie DAK...

 
15-07-20 08:41  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzięki Daniel, ale projekt jest tylko dla mnie, więc nikogo nie "skrzywdzę" :-) Po za tym gustuje w okresie 1944-45 ;-)

 
19-07-20 20:03  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania, które bardzo mi się podoba.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-07-20 11:07  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Dziękuję wszystkim za słowa uznania.

Trochę mnie nie było, ale znowu w akcji.

Lewy i prawy profil.


W wieży jest tylko armata i km


W porównaniu do "czwórki" z Modelika chyba jest lepiej


Nie mogłem się też powstrzymać by jej nie ustawić z Wilberwindem. Chociaż te pojazdy nie miały z sobą styczności


Fajnie by było teraz skleić Panzer IV z Answeru dla porównania, ale chwilowo muszę przystopować z kupnem nowych modeli ;-P

Pozdrawiam

 
20-07-20 11:55  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Fajnie to wygląda. Czy to już galeria końcowa? :)

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
20-07-20 13:40  Odp: [R] PzKpfw IV E GPM 12/2020
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Aż się chce iść na wojnę.

--
serwusik

 
20-07-20 23:09  Odp: [R/G ] PzKpfw IV E GPM 12/2020
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

El_paw, chyba rzeczywiście lufa z jarzmem jest minimalnie za wysoko ale to ujęcie pod kątem trochę to wyolbrzymiło. Jak pisałem, gdyby nie uwaga Stuga nie zauważyłbym tego. Model świetnie się prezentuje. Jedyną rzeczą, którą ja bym poprawił to ułożenie gąsek. Nie wchodzą idealnie na kole napędowym z lewej strony. Fajne porównanie z innymi czwórkami.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024