FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-04-20 17:35  [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Hejo.

Jakiś czas temu robiłem na tym forum relację z budowy. Wypada chociaż zakończyć ten etap :-)

Model długo męczyłem, ale wymęczyłem. Dużo się na nim uczyłem i to widać. Jestem świadom braków i błędów, ale generalnie wydaje mi się miły w odbiorze.
Opracowanie wiadomo - bardzo dobre i praktycznie bezbłędne :-)
Model sprawił mi wiele satysfakcji.
Pierwszy raz wykonałem podstawkę w takim stylu i chyba przy tyk zostanę :-)











--
Pozdrawiam, Arturo :)

 
15-04-20 18:50  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No ładnie wyszło. Właśnie miałem kupić ten model bo jest to fajny obiekt. I szkoda że nie wrzuciłeś fotek dzień wcześniej bo nie mogłem się zdecydować czy 1:45 czy 1:25, ( no bo chcę od razu kupić z min. 2 -oma wagonami platformami). Czy da się bez lupy zrobić 1:45 ? bo na innej oponi facet płakał że wąskotorówki w tej skali juz nie popełni.

 
15-04-20 20:00  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Mam wadę wzroku -1.0 na obu i kleję bez okularów. Wybrałem taką skalę, bo to dobry kompromis między wielkością modelu, a widocznym detalem. Moim zdaniem da się bez lupy, choć niektóre elementy ze względu na wielkość dużo trudniej zrobić poprawnie.
Przyznaję się też, że buduję bardziej na ilość, niż na jakość, więc muszą się mieścić na półkach :-)

--
Pozdrawiam, Arturo :)

 
16-04-20 07:01  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Fajna ciufa. Pięknie wykonany model i podstawka. Ale USUŃ KONTO MIRECZKU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
16-04-20 07:52  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No i dokleiłeś! Brawo. Fajny model Ci wyszedł, choć wąski tor to nie mój ulubiony. Co dalej?

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
16-04-20 08:49  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Sam usuń konto, Rzeznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Vikingu, dalej Ol49 trzeba skończyć, chociaż jako tako i EP07 (przerabiam lekko EU07 z ADW na typ 4E) :-)

--

Post zmieniony (16-04-20 08:49)

 
16-04-20 20:29  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Wow, pięknie ;-)

 
16-04-20 20:58  Odp: [G] Parowóz wąskotorowy Px48, wyd. Modelik, skala 1:45
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się i to bardzo jak wykonałeś ten model. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024